ایثارگران پشتوانه و پیشتاز جوامع تخصصی هستند ۰۲ آذر ۱۴۰۲

ایثارگران پشتوانه و پیشتاز جوامع تخصصی هستند

شایق گفت:ایثارگران پشتوانه و پیشتاز جوامع تخصصی هستند چون در میدان عمل سخت از آزمون مبارزه سربلند بوده اند.

بایگانی‌های فرهنگی - سارا پرس
شکاف بین اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان با مدیران موسسه کاهش یافته است ۱۸ مهر ۱۴۰۲

شکاف بین اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان با مدیران موسسه کاهش یافته است

آذر کیوان امیرپور گفت: انتخاب آقای صدقی به عنوان دبیر کمیته عالی طرح ارزش مالکانه با توجه به شناخت کامل ایشان از سوی منتخبان استانی صندوق ذخیره در سراسر کشور بهترین گزینه و انتخاب هوشمندانه‌ای برای این کار است.

یادداشت محمدحسن صدقی، معلم عضو و دبیر کمیته ارزش مالکانه ۱۰ مهر ۱۴۰۲

یادداشت محمدحسن صدقی، معلم عضو و دبیر کمیته ارزش مالکانه

به دنبال انتصاب محمدحسن صدقی از فرهنگیان متخصص در حوزه بازار سرمایه به عنوان عضو و دبیر کمیته ارزش مالکانه صندوق ذخیره فرهنگیان از سوی دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی مدیرعامل موسسه، مهندس صدقی طی یادداشتی خطاب به فرهنگیان عضو صندوق، به برخی از جزییات تلاش‌های تیم مدیریتی موسسه و تعهد دکتر نجف‌پور در جهت انجام این طرح بزرگ و جهادی اشاره کرده است.

نجف پور کردی درهای موسسه را به روی فرهنگیان باز نمود ۱۰ مهر ۱۴۰۲

نجف پور کردی درهای موسسه را به روی فرهنگیان باز نمود

منتخب فرهنگیان استان بوشهر در صندوق ذخیره با اشاره به انتصاب یک معلم به عنوان دبیر کمیته ارزش مالکانه از سوی مدیرعامل موسسه تاکیدکرد: نجف پور کردی موسسه را به روی معلمان باز کرد.

اقدام مدیرعامل صندوق در انتصاب یک معلم به عنوان عالی ترین مسوول طرح ارزش مالکانه رضایت بخش و امیدآفرین است ۰۸ مهر ۱۴۰۲

اقدام مدیرعامل صندوق در انتصاب یک معلم به عنوان عالی ترین مسوول طرح ارزش مالکانه رضایت بخش و امیدآفرین است

محسن مسعودی عضو هیئت امنای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اینکه با ورود فرهنگیان در تصمیم‌گیری ها، اجرای طرح ارزش مالکانه تسریع و تسهیل شده است انتصاب یک فرهنگی برای پیگیری اجرای طرح ارزش مالکانه را از سوی دکتر نجف پور را اقدامی رضایت‌بخش برای فرهنگیان دانست.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، معلمان را به میدان تجربه اقتصادی آوردند ۰۶ مهر ۱۴۰۲

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، معلمان را به میدان تجربه اقتصادی آوردند

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان، معلمان را به میدان تجربه اقتصادی آوردند جبار قبادبیگی معلم باتجربه و نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان ایلام گفت: استفاده از تخصص فرهنگیان عضو به عنوان مالکان اصلی صندوق یکی از اقدامات شایسته تیم مدیریت فعلی است.

سخن روز مدیر مسئول/حجاب ضامن آزادی زن و تضمین امنیت روانی جامعه ۱۸ تیر ۱۴۰۲

سخن روز مدیر مسئول/حجاب ضامن آزادی زن و تضمین امنیت روانی جامعه

حجاب همواره در تمامی اعصار و ادوار حیات و زیست اجتماعی ، جوامع انسانی، متضمن آزادی بی چون و چرای زنان و همچنین مصونیت بخش بعد امنیت روانی در منظرو مراء افکار عمومی و احساس عمومی جامعه است.

۰۹ تیر ۱۴۰۲

«پری» با صدای عیسی سلیمیان منتشر شد

عیسی سلیمیان جدیدترین آهنگ خود را در راستای پیوند موسیقی پاپ و محلی بوشهر تولید و منتشر کرد.

واریز ۳۰۵ میلیارد ریال به حساب اعضای بازنشسته اردیبهشت ماه ۰۵ تیر ۱۴۰۲

واریز ۳۰۵ میلیارد ریال به حساب اعضای بازنشسته اردیبهشت ماه

نجف‌پور گفت: این مبلغ به حساب 1170 عضو موسسه که از دوم فروردین تا اول اردیبهشت 1402 به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، واریز شد.

اعلام جزئیات آغاز به کار دانشگاه علمی کاربردی کهریزک و تعداد رشته ها و ظرفیت پذیرش دانشجو از زبان دکتر احمدی رئیس دانشگاه ۱۷ خرد ۱۴۰۲

اعلام جزئیات آغاز به کار دانشگاه علمی کاربردی کهریزک و تعداد رشته ها و ظرفیت پذیرش دانشجو از زبان دکتر احمدی رئیس دانشگاه

دکتر احمدی گفت: در مقطع کاردانی، رشته های حسابداری و امور مالی، مدیریت کسب و کار، مددکاری اجتماعی، حقوق ثبتی، تجهیزات پزشکی و درمقطع کارشناسی رشته های حسابداری و امور مالی، مددکاری اجتماعی، مدیریت سلامت، توانبخشی افراد کم توان ذهنی را داریم.

۱۷ خرد ۱۴۰۲

رئیس سازمان سینمایی کشور

رئیس سازمان سینمایی کشور به منظور تبادل نظر در خصوص گسترش تعاملات بین‌المللی و همکاری‌های فرهنگی و سینمایی، با حضور در محل وزارت امور خارجه با سخنگوی وزارت امور خارجه و برخی از سفرای ایران در کشورهای مختلف به گفتگو و تبادل نظرپرداخت.