۲۹ اسف ۱۴۰۱

پیش‌بینی‌های لازم برای اسکان گردشگران اندیشیده شده‌ است/ ثبت بیش از ۱۰۰ میلیون سفر نوروزی در ۴ روز گذشته

وزیر کشور گفت: براساس گزارش‌های پلیس راهور حدود ۱۰۰ میلیون سفر در چهار روز گذشته ثبت شده یعنی متوسطه ۲۵ میلیون سفر در روز که حجم قابل توجهی است.

بایگانی‌های سیاسی - سارا پرس
هرگز حضور منطقه ای را کاهش ندهیم ۱۵ دی ۱۴۰۱

هرگز حضور منطقه ای را کاهش ندهیم

جعفر قنادباشی، کارشناس مسائل خاورمیانه، در واکنش به اقدامات تحریک آمیز نتیانیاهو علیه ایران، گفت: ما خیلی قشنگ حرکت کرده ایم. بالاترین و مؤثرترین و پیشرفته ترین ایده دفاعی، دفاع دسته جمعی است و کشورهایی که عضو این دفاع دسته جمعی هستند از امکانات یکدیگر به خوبی استفاده کنند. ما این را در حضور منطقه ای می شناسیم. حضور منطقه ای ما یعنی ایجاد یک مکانیزم دفاعی جدید، پیشرفته، مؤثر و کم هزینه برای بالا بردن همه ظرفیت ها است که باید این را تقویت کنیم و هرگز حضور منطقه ای را کاهش ندهیم.

سخن روز مدیر مسئول/پیشرفته خیره کننده در پهنه هوافضا؛ پشتوانه ایران قوی ۰۴ دی ۱۴۰۱

سخن روز مدیر مسئول/پیشرفته خیره کننده در پهنه هوافضا؛ پشتوانه ایران قوی

این جهاد خودکفایی سپاه در پهنه هوافضا تحقق روح فرامین و اوامر فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت‌الله خامنه‌ای است ؛ که از فرماندهان نیروهای مسلح کشور( ایران قوی )را مطالبه فرمودند. انشاالله چنین باد..

۱۴ آذر ۱۴۰۱
تحلیلگر ارشد اطلاعاتی رژیم صهیونیستی:

اذعان صهیونیست‌ها به شکست پروژه اغتشاشات در ایران

ژنرال آمیت صعر گفت: حکومت روحانیون در ایران علی‌رغم اعتراضاتی که برای هفته‌ها کشور را فراگرفته به بقای خود ادامه خواهد داد.

بیانیه سپاه پاسداران ۱۴ آذر ۱۴۰۱

بیانیه سپاه پاسداران

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد : تاریخ انقلاب اسلامی مملو از خباثت‌ها و کینه توزی‌های دشمنان قسم خورده خارجی و فریب خوردگان داخلی است که برای ضربه زدن به نظام و میهن اسلامی و دستیابی به اهداف و مقاصد شوم و شیطانی خود از هر فرصت و بهانه‌ای استفاده کرده‌اند.

اظهارات وزیر خارجه آمریکا درباره برجام در کنفرانس «جی استریت» ۱۴ آذر ۱۴۰۱

اظهارات وزیر خارجه آمریکا درباره برجام در کنفرانس «جی استریت»

وزیر خارجه آمریکا در کنفرانس «جی استریت» به اظهارنظر درباره برنامه هسته‌ای ایران پرداخت و ادعاهای گذشته را تکرار کرد.

رسانه‌های معاند برای رسیدن به هدف دست به هر اقدامی می‌زنند/ کشته‌سازی از ارکان ایجاد اغتشاش است ۰۹ آذر ۱۴۰۱

رسانه‌های معاند برای رسیدن به هدف دست به هر اقدامی می‌زنند/ کشته‌سازی از ارکان ایجاد اغتشاش است

دبیرکل توسعه سواد رسانه‌ای یونسکو در ایران گفت: اگر بخواهیم سواد رسانه‌ای داشته باشیم باید ابتدا سوالات بسیاری از خود درباره خبر منتشر شده بپرسیم. ساده‌ترین سوال آن است که آیا این خبر با عقل سلیم جور در می‌آید یا اینطور نیست.

ایستادگی شهدای مدافع امنیت ستودنی بوده است ۰۴ آذر ۱۴۰۱

ایستادگی شهدای مدافع امنیت ستودنی بوده است

سردار حسن زاده گفت: سپاه و بسیج از سر قدرت در مقابل اغتشاشگران خویشتن‌داری کرد تا دشمن به هدفش نرسد.

ادعای غرب در حمایت از زنان ایرانی را صادقانه نمی‌دانیم ۰۱ آبا ۱۴۰۱
معاون نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل:

ادعای غرب در حمایت از زنان ایرانی را صادقانه نمی‌دانیم

معاون نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل بیان اینکه ادعای کشورهای غربی مبنی بر حمایت از زنان ایرانی را صادقانه و با حسن نیت نمی‌دانیم، خطاب به این دولتها گفت که زنان ایرانی به قیم نیاز ندارند و از طرف آنها صحبت نکنند.

۱۶ مهر ۱۴۰۱
رئیس اندیشکده زن و خانواده دانشگاه امام حسین (ع) در گفتگو با ساراپرس؛

ایستادگی بانوان ایرانی پای نظام و انقلاب

اصلانی گفت: دشمنان بدانند، ما زنان مسلمان ایرانی به لحاظ قدمت فرهنگی و تمدنی که داریم، پای خانواده، غیرت و شرف ایستاده و بدانند که خدشه ای به این نظام و انقلاب نمی توانند وارد کنند.

انتخاب هیات رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت نیرو و عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی دولت سابق/نخعی و ورناصری رئیس شدند ۲۹ شهر ۱۴۰۱

انتخاب هیات رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت نیرو و عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی دولت سابق/نخعی و ورناصری رئیس شدند

سخنگوی کمیسیون انرژی گفت: نمایندگان کمیسیون انرژی امروز اعضای هیات رئیسه هیات تحقیق و تفحص از وزارت نیرو در دولت‌های یازدهم و دوازدهم درخصوص توسعه ظرفیت‌های نیروگاهی کشور و اعضای هیات رئیسه هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دولت‌ سابق را انتخاب کردند.