واتس اپ به شما امکان می دهد از چت ها با یک کد مخفی محافظت کنید ۱۰ آذر ۱۴۰۲

واتس اپ به شما امکان می دهد از چت ها با یک کد مخفی محافظت کنید

واتس اپ اعلام کرده که در حال ارائه یک ویژگی کد مخفی است که به منظور محافظت بیشتر از مکالمات حساس به کار می رود. ویژگی جدید اپلیکیشن چت متعلق به متا مبتنی بر ویژگی Chat Lock است که مکالمات را در پوشه ای پنهان می کند که برای باز کردن قفل به رمز عبور، […]

بایگانی‌های دانش و فناوری - سارا پرس
ایکس و پخش زنده «جنگ متمدنانه» غو‌ل‌ها ۱۶ مرد ۱۴۰۲
ماسک و زاکربرگ در قفس؛

ایکس و پخش زنده «جنگ متمدنانه» غو‌ل‌ها

به گزارش ارتباط امروز به نقل از آسوشیتدپرس ایلان ماسک بامداد روز یکشنبه ششم اگوست ۲۰۲۳ اعلام کرد مبارزه پیشنهادی‌اش با مارک زاکربرگ، مدیرعامل شرکت متا، از طریق شبکه اجتماعی «ایکس» که پیشتر توییتر نام داشت، به طور زنده پخش خواهد شد. این دو غول شبکه‌های اجتماعی از ماه ژوئن در حال رجزخوانی و دعوت […]

مخاطب‌شناسی ایتا ۲۲ تیر ۱۴۰۲

مخاطب‌شناسی ایتا

روزنامه فرهیختگان*: ایتا یکی از پیامرسانهای داخلی است که در چند سال اخیر در حال فعالیت است. اما شاید تفاوتش با دیگر شبکه‌های داخلی، محتوایی است که در این پیامرسان تولید می‌شود و در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. برای اینکه بدانیم این شبکه اجتماعی چه ویژگی‌هایی دارد و چه محتوایی را برای مخاطبانش تولید می‌کند […]

مفهوم بزرگی در شرکت ها تغییر کرده است ۱۰ تیر ۱۴۰۲

مفهوم بزرگی در شرکت ها تغییر کرده است

فرامرزی گفت: دلیل عدم حضور استارتاپ ها، به جهت این بود که بیشترین شرکت های استارتاپی، تبدیل به شرکت های بزرگی شدندو مفهوم بزرگی در شرکت ها تغییر کرده است.

هوش مصنوعی؛ همین حالا اینجاست ۰۵ خرد ۱۴۰۲

هوش مصنوعی؛ همین حالا اینجاست

طی گذشت دو ماه پس از انتشار chatGPT این سایت بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال به دست آورد که سریع ترین رشد تاریخ برای یک اپلکیشن آنلاین است.قابلیت های این برنامه و سایر ابزار مشابه آن فوق العاده است. آن ها می توانند خلاصه سازی کتاب ها و تولید تصاویر را در کسری از […]

سخن روز مدیر مسئول/”شعار مهارتورم” و ” رشد تولید” ، نیروی پیشران توسعه پایدار ۰۱ خرد ۱۴۰۲

سخن روز مدیر مسئول/”شعار مهارتورم” و ” رشد تولید” ، نیروی پیشران توسعه پایدار

چنانچه دولت، مجلس، قوه قضائیه و مردم ، سخنان نوروزی مقام معظم رهبری را سرلوحه جدی و ملی کار خود قرار دهند ؛ نه تنها تورم نخواهیم داشت؛ بلکه کاهش نرخ ارز، کالاو خدمات ایجاد می شود؛ که سبب افزایش اعتماد و امید در مردم می شود.

ارتقای خدمات پشتیبانی سامانه اینماد با تغییر شماره مرکز تماس به ۱۲۴ ۳۰ ارد ۱۴۰۲

ارتقای خدمات پشتیبانی سامانه اینماد با تغییر شماره مرکز تماس به ۱۲۴

به منظور ارتقای سطح پاسخگویی، بهبود خدمات پشتیبانی و تسهیل امور برای کسب‌وکارهای اینترنتی و عموم مردم، از ابتدای خردادماه مرکز تماس سامانه اینماد به سرشماره یکپارچه پاسخگویی وزارت صنعت، معدن و تجارت (124) منتقل و روز پنج‌شنبه نیز به روزهای پاسخگویی اضافه خواهد شد.

واریز ۷۰۹ میلیارد ریال به‌ حساب اعضای بازنشسته فروردین ۲۷ ارد ۱۴۰۲

واریز ۷۰۹ میلیارد ریال به‌ حساب اعضای بازنشسته فروردین

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی از واریز بیش از 709 میلیارد ریال به حساب اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان که از دوم اسفند 1401 تا اول فروردین 1402 به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، خبر داد و گفت: سود سال مالی منتهی به 31 شهریور 1401 نیز به حساب این عزیزان واریز خواهد شد، کما اینکه این عزیزان از ارزش مالکانه موسسه نیز برخوردار خواهند گردید.

برگزیدگان دهمین دوره جشنواره بازی های فکری تهران معرفی شدند ۲۴ ارد ۱۴۰۲

برگزیدگان دهمین دوره جشنواره بازی های فکری تهران معرفی شدند

اختتامیه دهمین دوره جشنواره و بازی های فکری استان تهران در بخش مکعب روبیک عصر پنجشنبه به میزبانی برج آزادی برگزار و نفرات برتر هر بخش مشخص شدند.

۲۰ ارد ۱۴۰۲

سمینار معرفی زیرساخت کلید عمومی و ارائه آخرین دستاوردهای امضای الکترونیکی در کشور

سمینار "معرفی زیرساخت کلید عمومی و ارائه آخرین دستاوردهای امضای الکترونیکی در کشور" توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، در حاشیه سومین نمایشگاه پیشگیری و مقابله با جعل اسناد و مدارک رسمی (قوه قضائیه) روز چهارشنبه 20 اردیبشهت 1402 ساعت 10 الی 11 برگزار خواهد شد.

۱۳ ارد ۱۴۰۲

امکان ورود به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند فراهم شد

به منظور تسهیل دسترسی کلیه کاربران و متقاضیان خدمات الکترونیکی هوشمند، امکان ورود به سامانه تدارکات الکترونیکی دولت از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند فراهم شد.