با حضور ایمیدرو و شرکت های زیرمجموعه و تابعه؛ بیستمین نمایشگاه ایران متافو افتتاح شد ۰۳ آذر ۱۴۰۲

با حضور ایمیدرو و شرکت های زیرمجموعه و تابعه؛ بیستمین نمایشگاه ایران متافو افتتاح شد

بیستمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی متافو(IranMetafo ۲۰۲۳) با حضور ایمیدرو و شرکت های زیرمجموعه و تابعه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران افتتاح شد. در این نمایشگاه شرکت‌های صنعتی، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌کنند.

بایگانی‌های اقتصادی - سارا پرس
۰۶ بهم ۱۴۰۱

تسریع در پرداخت منصفانه و عادلانه خسارت زیان‌دیدگان

عبداله سلطانی ثانی مدیرعامل شرکت در حاشیه بازدید از شعبه بندرعباس و دومین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و توسعه حوزه نفت، گاز، پتروشیمی در جمع کارکنان و نمایندگان این شعبه با اشاره به اهمیت منابع انسانی در پیشبرد اهداف و تعالی شرکت گفت، کارکنان جزء دارایی‌های حقیقی یک شرکت محسوب می‌شوند از همین […]

کویر تایر، اقتصاد مقاومتی را به اجرا درآورد ۱۷ دی ۱۴۰۱

کویر تایر، اقتصاد مقاومتی را به اجرا درآورد

زینلی گفت: شرکت کویر تایر توانست خوداتکایی، اقتصاد مقاومتی و بومی سازی را در عمل پیاده کند.

اراده جدی دولت و مجلس در حمایت از صنایع لاستیک کشور ۱۳ دی ۱۴۰۱

اراده جدی دولت و مجلس در حمایت از صنایع لاستیک کشور

صبح امروزششمین نمایشگاه بین‌المللی زنجیره ارزش صنایع لاستیک در جهت بررسی وضعیت تولید و صنایع وابسته به وزارتخانه های صنعت، معدن، تجارت، در هتل المپیک تهران برگزار گردید.

از مرزهای غیر رسمی کشور مراقبت خواهیم کرد ۱۳ دی ۱۴۰۱

از مرزهای غیر رسمی کشور مراقبت خواهیم کرد

سردار گودرزی در پایان اشاره کرد: اطمینان خاطر می دهیم که از مرزهای غیر رسمی کشور محافظت خواهیم کرد تا قاچاقچیان کالا وسائل و قطعات خودرو را وارد کشور نکنند .

برای طرح های توسعه ای صنایع ، نیاز به پشتوانه حمایت های مالی بانک ها و دولت هستیم ۱۳ دی ۱۴۰۱

برای طرح های توسعه ای صنایع ، نیاز به پشتوانه حمایت های مالی بانک ها و دولت هستیم

عباسی با اشاره به اینکه دولت و بانک هاباید برای رفع مشکلات صنایع به آنها مساعدت و یاری رسانند، گفت: قریب ۲ سال است که طرح های توسعه ای را در مجموعه خود می خواهیم پیاده سازی کنیم؛ لکن نیاز به پشتوانه مالی داشته و به هر بانکی مراجعه می کنیم حمایت لازم را برای طرح های توسعه ای ما ندارند.

پرداخت سود سهام عدالت به ۴۵ میلیون نفر/ شفاف‌سازی رئیس سازمان بورس درباره استعفای خود ۰۸ آذر ۱۴۰۱

پرداخت سود سهام عدالت به ۴۵ میلیون نفر/ شفاف‌سازی رئیس سازمان بورس درباره استعفای خود

رئیس سازمان بورس گفت: پیگیری و تعیین چگونگی محاسبات و اعمال سقف برای نرخ خوراک و سوخت صنایع، پیگیری تثبیت فرمول نحوه محاسبات حقوق دولتی معادن، پرداخت سود سهام عدالت حدود ۴۵ میلیون نفر و سودهای رسوبی که در شرکت‌ها مانده بود، انجام شد و این اقدامات ادامه‌دار خواهد بود.

انتخاب هیات رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت نیرو و عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی دولت سابق/نخعی و ورناصری رئیس شدند ۲۹ شهر ۱۴۰۱

انتخاب هیات رئیسه تحقیق و تفحص از وزارت نیرو و عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی دولت سابق/نخعی و ورناصری رئیس شدند

سخنگوی کمیسیون انرژی گفت: نمایندگان کمیسیون انرژی امروز اعضای هیات رئیسه هیات تحقیق و تفحص از وزارت نیرو در دولت‌های یازدهم و دوازدهم درخصوص توسعه ظرفیت‌های نیروگاهی کشور و اعضای هیات رئیسه هیات تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در دولت‌ سابق را انتخاب کردند.

کشف بیش از۳۵۰ میلیارد ریال انواع ارز در طرح مبارزه با دلالان ارزی در تهران ۲۱ شهر ۱۴۰۱

کشف بیش از۳۵۰ میلیارد ریال انواع ارز در طرح مبارزه با دلالان ارزی در تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 2 میلیون و ۸۷۴ هزار و۱۰۶  واحد انواع ارز خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کشفیات را بیش از 350 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

دلایل ناترازی گازوئیل در کشور چیست؟ ۰۱ شهر ۱۴۰۱

دلایل ناترازی گازوئیل در کشور چیست؟

عضو کمیسیون انرژی مجلس دلایل ناترازی گازوئیل در کشور را تشریح کرد.

۲۴ مرد ۱۴۰۱

شورای شهر،مجلس و اتحادیه املاک پای کار باشند

در دیدار سعید باقری با عضو شورای شهر تهران و هیئت مدیره اتحادیه املاک موضوع افزایش نرخ پروانه ساخت و عدم مجوز تعداد طبقات بیشتر مطرح شد که مشوقات بیشتری برای سازندگان پیش بینی شود .