حجت الاسلام باقری گفت: دشمنان به دنبال این هستند که ایران را تبدیل به آندلس کرده و فرهنگ ایرانی ما را زیر سوال ببرند؛ که بایستی در برابر توطئه های آنان هوشیارانه عمل کنیم.

به گزارش ساراپرس؛ تجمع مدافعان حریم خانواده با حضور حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان پیشوا ، فرماندار شهرستان پیشوا و جمعی از مسئولین این شهرستان برگزار گردید.

حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان پیشوا در حاشیه این مراسم ضمن تبریک دهه امامت و ولایت، گفت: عزت و سربلندی کشور به برکت وجود بانوان است، بانوانی که در حقیقت نیمی‌از جامعه را تشکیل می دهند.

وی با اشاره به اینکه تربیت خانواده به عهده بانوان است و زمانی نقش بانوان اثر گذار هست که همه جنبه های اسلامی را رعایت کنند، ادامه داد: بانوان ایرانی از بدو تاریخ، محجبه و زنان عفیفه بودند و زمانی که اسلام بر ایران ورود پیداکرد، مزید بر علت و دلایل ما محکم تر و حجاب مردم قوی‌تر شد.

حجت الاسلام باقری بیان کرد: در۸ سال جنگ تحمیلی، بانوان محجبه ما پشت جبهه ها از رزمندگان پشتیبانی کردند و خانواده شان را تقدیم این انقلاب کردند. دشمنان به دنبال این هستند که ایران را تبدیل به آندلس کرده و فرهنگ ایرانی ما را زیر سوال ببرند؛ که بایستی در برابر توطئه های آنان هوشیارانه عمل کنیم.

وی در رابطه با فرمایشات رهبری در مورد بانوانی که حجابشان کم رنگ است، بیان کرد: زمانیکه به قلب این بانوان مراجعه می کنیم، می‌بینیم که به امام حسین، قرآن و ولایت اعتقاد دارند. در شب های قدر، انتخابات و مراسم اربعین هم شرکت می کنند دل و ایمانش با ماست؛ لذا راه درست برخورد و منطقی قرآنی را با آنان داشته باشیم.

وی در پایان اشاره کرد: در ترویج فرهنگ بدحجابی و بی حجابی، پشت پرده ها را شناسایی کنیم .

گفتنی است در پایان مراسم از بانوان فعال و اجتماعی شهرستان پیشوا تقدیر شد.