همزمان با فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سیدالشهدا (ع)، آئین اهتزاز ابر پرچم با نام مبارک امام حسین(ع) متبرک به آستان مقدس حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در فلکه دوم نیروی هوایی برگزار شد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ محمد هادی علی‌احمدی، شهردار منطقه گفت: مراسم استقبال از محرم و عزاداری شهدای کربلا در منطقه۱۳ با برگزاری آیین اهتزاز پرچم عزای ابا عبدالله الحسین در فلکه دوم نیروی هوایی آغاز شد.
او با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای ماه محرم گفت : شهرداری منطقه تمام توان خود را خواهد گذاشت که مراسمات محرم با کیفیت و رعایت همه جوانب و مسائل بهداشتی انجام شود.
به گفته محمد هادی علی احمدی، این پرچم مقدس با حضور مدیران منطقه۱۳، هیئات مذهبی و شهروندان بر فراز فلکه دوم نیروی هوایی به اهتزاز در آمد.
شهردار منطقه۱۳ خاطر نشان کرد : آئین اهتزاز پرچم که با همکاری و مشارکت ادارات زیباسازی و فرهنگی منطقه برگزار شد، با اجرای برنامه های مذهبی از قبیل سینه زنی ، مداحی و دمام زنی همراه بود.
علی احمدی یادآور شد: به مناسبت فرارسیدن ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، اداره زیباسازی منطقه اقدام به فضاسازی محدوده کرد.
شهردار منطقه۱۳ با بیان اینکه در هر ناحیه حدود ۴۰ تکیه ، موکب و هیات فعالیت می کند ادامه داد : با مشارکت عمومی ، برنامه های مذهبی و عزاداری با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اجرایی می شود.