رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 1000 رول پارچه خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از 50 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

به گزارش ساراپرس، سرهنگ کارآگاه “هدایت بهرامی” توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف تریلر حامل پارچه قاچاق در محدوده شهرری شدند.
ایشان عنوان داشت: عوامل پایگاه جنوب پلیس حین رصد محورهای مواصلاتی شهرستان ری ، به یک دستگاه تریلر مظنون طی بازرسی های اولیه مشاهده گردید مقادیر زیادی پارچه در تریلر موجود و پلاک نصب شده بر روی تریلر و مشخصات راننده مندرجه در پروانه گمرکی متفاوت بوده و فاقد اسناد مثبته گمرکی می باشند ودر سامانه جامع تجارت ثبت نشده اند.
این مقام انتظامی افزود: کالاهای کشف شده شامل تعداد ۱۰۰۰ رول پارچه بوده که پرونده ای در خصوص تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.
این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۵۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: با این شیوه و شگرد قاچاقچیان حرفه ای برای قاچاق و فرار از دست قانون و عدم پرداخت حق و حقوق دولتی اقدام به قاچاق کالا می نمایند. با توجه به اینکه مبارزه با قاچاق کالا موجب رونق تولید وکاهش بیکاری می گردد و از اهم وظایف این پلیس است از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.