رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 10 هزارعدد لوازم یدکی و مصرفی و بیش از 2 هزار لیتر روغن موتور وگریس خودور خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را بیش از 20 میلیارد ریال برآورد نموده اند.

به گزارش ساراپرس، سرهنگ کارآگاه “هدایت بهرامی” توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل دپوی کالای قاچاق در محدوده شهر سنگ شدند.
ایشان عنوان داشت: طی بازرسی های اولیه مشاهده گردید مقادیری روغن موتور ، لاستیک ، گریس و … در محل موجود و کالاها قاچاق و فاقد اسناد مثبته گمرکی می باشند ودر سامانه جامع تجارت ثبت نشده اند.
این مقام انتظامی افزود: کالاهای کشف شده شامل شامل ۲۳۳۹ لیتر روغن موتور ، ۱۵۹۶ عدد چسب ، ۴۰۸ لیتر گریس ، ۳۰۰ عدد شیشه شوی خودرو ، ۸۹۵۰ حلقه لاستیک انواع خودرو بوده که پرونده ای در خصوص تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.
این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۲۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: با توجه به اینکه مبارزه با قاچاق کالا از اهم وظایف این پلیس است از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.