رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ازکشف بیش از 40 هزار قلم کالای قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 30 میلیارد ریال اعلام کرده اند.

به گزارش ساراپرس؛ سرهنگ ” علی ولی پور گودرزی ” توضیح داد: در راستای اقدامات اطلاعاتی پیش دستانه روز گذشته مامورین مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس موفق به کشف لوازم آرایشی و جانبی موبایل در چیتگر به ارزش ۳۰ میلیارد ریال شدند.
ایشان عنوان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص گردید کالاها بصورت شبانه خودروهای شوتی را به انبار مجتمع مسکونی منتقل و دپو گردیده و فاقد هرگونه اسناد و مدارک ، فاکتور و ثبت در سامانه جامعه تجارت می باشد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان انبار را پلمپ کردند، افزود: تعداد ۳۶۰۷۵ قلم لوازم جانبی موبایل و ۳۲۲۹ قلم لوازم آرایشی کشف ، یک نفر متهم دستگیر و پرونده درخصوص قاچاق کالا تشکیل و به مرجع قضائی معرفی کردند.
این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۳۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: ترویج فرهنگ مصرف کالای خارجی باعث نابودی هویت و استقلال ملی است و تامین نظم و امنیت و مقابله با هرگونه ناهنجاری و اخلال در تهیه توزیع کالاهای ضروری خانوار همواره در دستور کار پلیس قرار داشته ، لذا شهروندان در صورت مشاهده هرگونه قاچاق یا احتکار کالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.