رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ازکشف بیش از هزار دستگاه انواع لوازم خانگی خارجی خبرداد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق شده را 25 میلیارد ریال اعلام کرده اند.

به گزارش  ساراپرس؛ سرهنگ ” علی ولی پور گودرزی ” توضیح داد: در راستای پایش و کنترل بازار و جلو گیری از قاچاق و احتکار کالا ، مامورین این پلیس موفق به کشف انبار دپوی کالای قاچاق در خیابان فدائیان اسلام به ارزش ۲۵ میلیارد ریال شدند.
ایشان عنوان داشت: در ادامه تحقیقات مشخص گردید کالاهای دپو شده فاقد هرگونه اسناد و مدارک ، فاکتور و ثبت در سامانه جامعه تجارت می باشد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان انبار را پلمپ کردند، افزود: طی شمارش صورت گرفته کالاها شامل تعداد ۷ دستگاه لباسشویی ، ۲ دستگاه ظرفشویی ، ۷۰۰ دستگاه اسکنر ، ۴۴۰ عدد چراغ قوه ، ۱۰۹ دستگاه جاروبرقی بوده که پرونده درخصوص قاچاق کالا تشکیل و به مرجع قضائی معرفی کردند.
این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: با توجه به اینکه قاچاق کالا باعث از کار افتادن چرخ اقتصادی کشور و در پی آن افزایش نرخ بیکاری میگردد، فلذا مبارزه با قاچاق از اصلی ترین وظایف پلیس امنیت اقتصادی می باشد که در همین راستا از شهروندان خواهش کرد: در صورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکار کالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.