رئيس پليس امنيت اقتصادي تهران بزرگ از کشف يکدستگاه خودوري تویوتا RAV4 قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهاي  کشف شده را بيش از 5 ميليارد تومان برآورد نموده اند.

به گزارش ساراپرس،رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف یکدستگاه خودوری تویوتا RAV4 قاچاق خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای  کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان برآورد نموده اند.
سرهنگ “کارآگاه مهدی افشاری” توضیح داد: با انجام اقدامات فنی و پلیسی مامورین این پلیس موفق به کشف محل نگهداری خودوری قاچاق در محدوده اتوبان محلاتی شدند.
ایشان عنوان داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی مشخص گردید یکدستگاه خودوری سواری تویوتا RAV4 قاچاق در داخل پارکینگی واقع در خیابان ده حقی گردیده که به وسیله کامیون های خودوربر به این مکان منتقل و سپس تحویل مشتری می نماید.
جناب سرهنگ افشاری افزود: مامورین این پلیس محل موصوف را  بازرسی که مشخص گردید محل پارکینگ دانشگاه آزاد بوده که مشاهده می نمایند یکدستگاه خودوری سواری تویوتا RAV4 در این محل پارک و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی بوده و در سامانه نیز ثبت نگردیده است.
این مقام انتظامی افزود: پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضائی معرفی گردید.
این مقام پلیسی بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۵ میلیارد تومان اعلام کرده اند، اضافه کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در جامعه انضباط اقتصادی را در پی دارد. لذا از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.