رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف 1088460 عدد انواع لوازم الکتریکی قاچاق ، خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق را 300 میلیارد ریال اعلام کرده اند.

به گزارش ساراپرس؛ سرهنگ ” علی ولی پور گودرزی ” توضیح داد: طی اطلاع دپوی مقادیر بسیار زیادی انواع لوازم الکتریکی خارجی قاچاق در محدوده خیابان فدائیان اسلام، مامورین این پلیس طی یک عملیات همزمان ومنسجم پس از رصدهای اطلاعاتی نامحسوس به محل دپوی کالاهای قاچاق مراجعه که بیش از ۱۰۸۸۴۶۰ هزار عدد در محل موجود بود.
وی بیان داشت: در بررسی اولیه مشخص گردید کالا های مکشوفه در محل مکان موصوف در سامانه انبارداری و جامع تجارت ثبت نگردیده و مدارک مثبته گمرکی نیز ارائه نشد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه کاراگاهان با رصد های اطلاعاتی موفق به کشف کالاها را شدند، افزود: کالا ها با هماهنگی و کسب مجوز از مقام قضایی در محل توقیف گردید.
این مقام پلیسی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۳۰۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: در صورت مشاهده هرگونه کالای قاچاق و احتکار کالا با این پلیس به شماره های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ و یا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.