نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم ایران در رقابت های جام جهانی آمریکا، اولین کشتی گیر ایرانی نام گرفت که موفق به شکست جردن باروز آمریکایی شد. به گزارش پیام کنفرانس به نقل از ایسنا، در جریان مبارزه وزن ۷۹ کیلوگرم دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد میان دو تیم ایران و آمریکا، علی سوادکوهی دارنده مدال […]

نماینده وزن ۷۹ کیلوگرم ایران در رقابت های جام جهانی آمریکا، اولین کشتی گیر ایرانی نام گرفت که موفق به شکست جردن باروز آمریکایی شد.

به گزارش پیام کنفرانس به نقل از ایسنا، در جریان مبارزه وزن ۷۹ کیلوگرم دیدار فینال جام جهانی کشتی آزاد میان دو تیم ایران و آمریکا، علی سوادکوهی دارنده مدال طلای آسیا و برنز امیدهای جهان مقابل جردن باروز دارنده ۱۰ مدال جهان و المپیک در یک مبارزه حساس با نتیجه ۶ بر ۶ به برتری رسید تا اولین کشتی گیر ایرانی باشد که موفق به شکست این کشتی گیر آمریکایی شود.

سوادکوهی در حالی موفق به شکست باروز شد که در پایان وقت نخست ۴ بر صفر از حریف عنوان دار خود عقب بود اما در وقت دوم جبران کرد و در یک مبارزه دیدنی به برتری ۶ بر ۶ رسید.

جردن باروز طی سال های گذشته تاکنون موفق به کسب ۱۴ پیروزی مقابل کشتی گیران مختلف ایران شده بود و هیچ کشتی گیر ایرانی نتوانسته بود او را شکست دهد.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : payameconference.ir