هادی بادلی سرپرست بخشداری کهریزک با انتشار پیامی فرارسیدن ۱۴ خرداد ماه، سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش ساراپرس، هادی بادلی سرپرست بخشداری کهریزک با انتشار پیامی فرارسیدن ۱۴ خرداد ماه، سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
همجواری با حرم مطهر حضرت امام(ره) از بزرگترین افتخاراتی است که هر فردی به واسطه آن حتی کوچکترین نقشی در خدمتگزاری به مردم و زائرین آن حرم مطهر داشته باشد، بر خود می‌بالد.

مجموعه بخشداری کهریزک و ادارات و دستگاه‌های تابعه به عنوان ستاد برگزاری مراسم سی‌وچهارمین سالگرد رحلت حضرت امام خمینی(ره) در بخش کهریزک، مفتخر است با پیش‌بینی ارئه خدمات مناسب به زائرین از جمله هماهنگی و تامین مراکز اسکان، اعمال محدودیت‌های ترافیکی، تامین وسیله ایاب‌ذهاب، تامین امنیت منطقه و …، در جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ارتحال گام برداشته تا به وظایف خود در مقابل انقلاب به‌شایستگی عمل کند.

بر همین اساس سی‌وچهارمین سالگرد رحلت جانگداز حضرت امام خمینی(ره) و شهادت گلگون‌کفنان قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ را به عموم مردم متدیّن و انقلابی بخش کهریزک تسلیت و تعزیت عرض نموده و امیدواریم بتوانیم با پاسداری از آرمان‌های والای بنیانگذار جمهوری اسلامی وخون پاک شهیدان و تحت لوای فرامین حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) در راستای اعتلا و سرافرازی ایران اسلامی بیش‌ازپیش اهتمام نماییم.

تداوم موفقیت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران را درسایه‌ی اصل محوری جمهوری اسلامی(مردم سالاری دینی) از خداوند سبحان مسئلت دارم.