مدیرکل کمیته امداد استان تهران با صدور پیامی روز معلم و گرامیداشت مقام استاد را تبریک گفت.

به گزارش ساراپرس، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران با صدور پیامی ۱۲ اردیبهشت روز معلم و گرامیداشت مقام استاد را تبریک گفت.
متن پیام مدیرکل کمیته امداد استان تهران به مناسبت روز معلم بدین شرح است:

بسم الله الرحیم الرحیم
۱۲ اردیبهشت، سالروز پاسداشت مقام والای معلم و فرصتی مغتنم است تا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌همه شهدای والامقام، بالاخص معلمان و دانش‌آموزان شهید و ۲ شهید شاخص و گرانقدر تعلیم و تربیت، شهیدان رجایی و باهنر و بویژه معلم متفکر انقلاب، شهید آیت الله مرتضی مطهری، مراتب سپاس خود را تقدیم انسان‌های بزرگ و والاهمتی کنیم که کاروان دانش بشر را به سوی تعالی و سعادت رهنمون می‌سازند.

معلمان مهمترین یاوران کمیته امداد هستند و در مسیر خدمت رسانی به جامعه هدف تحت حمایت این نهاد هم اکنون بیش از ۹۰ هزار حامی طرح اکرام ایتام و محسنین با این نهاد همکاری دارند که بیش از ۱۷ درصد این نیکوکاران از قشر فرهنگی و معلمان هستند. معلمان همیشه بار کمک به نیازمندان را برعهده گرفته اند و پرچم‌دار بوده‌اند.

اینجانب فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد گرانقدر شهید مرتضی مطهری و روز معلم و گرامیداشت مقام استاد را به جامعه فرهنگیان و معلمان پر تلاش و دلسوز استان تهران تبریک عرض نموده و برخود واجب می‌دانم به مصداق حدیث شریف “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق” و به افتخار جایگاه رفیع معلمی مراتب سپاس، تقدیر و تشکر خویش را از همکاری، همراهی و تلاش‌های دلسوزانه کلیه فرهنگیان و همه مسئولین و عزیزانی که در این عرصه مهم ما را مدد می‌رسانند به عمل آورم.

سیدابوالفضل پرپنچی
مدیرکل کمیته امداد استان تهران

انتهای پیام