معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری ضمن اعلام فعال بودن پروژه سرپوشیده کردن کانال انتقال پساب عباس آباد و اجرای مستمر طرح اعلام کرد: تاکنون ۴۰ متر از طول کانال دال گذاری شده و کار آن به اتمام رسیده است. همچنین عملیات بالشتک گذاری ۸۰ متر دیگر نیز انجام شده و آماده دال گذاری می باشد.

به گزارش ساراپرس؛ حمید زمانی با اشاره به توافقات صورت گرفته درخصوص اجرای این طرح گفت: کل اعتبار پیش بینی شده جهت اجرای این طرح مبلغ ۸۰۰ میلیارد ریال می باشد که براساس تفاهم نامه موجود مقرر گردیده ۵۰ درصد از این مبلغ از سوی شرکت آب منطقه ای تهران، ۲۵ درصد توسط شهرداری تهران و ۲۵ درصد الباقی معادل ۲۰ میلیارد تومان نیز توسط فرمانداری ویژه شهرستان ری تأمین گردد که با اقدامات انجام شده اعتبار مورد نیاز کاملاً آماده و در دسترس می باشد.

فرماندار ویژه ری در ادامه عنوان کرد: مطابق اعلام شرکت آب منطقه ای این پروژه می بایست تا پایان ماه جاری به اتمام برسد که متأسفانه به دلیل کندی اجرا توسط آب منطقه ای این امر محقق نشده که بنده از همین جا از شرکت آب درخواست می کنم تا ضمن سرعت بخشیدن به این پروژه هرچه سریعتر این خواسته برحق مردم شریف منطقه را برآورده نمایند.