به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت، چایخانه ای با حضور خادمان حرم رضوی به سبک حرم امام رضا (ع) در فلکه دوم نیروی هوایی دایر می شود.

به گزارش ساراپرس، محمد هادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه گفت:دهه کرامت، ایام جشن و سرور ولادت سه نور تابناک از سلاله پاک نبی مکرم اسلام (ص) که وجود مطهرشان، زینت بخش خاک مقدس ایران اسلامی شده است و بدین مناسبت ، با اجرای برنامه های فرهنگی در محله های منطقه۱۳ ، شادی، میهمان دل شیعیان و دلدادگان به اهل بیت عصمت و طهارت (ع) می شود.
او با اشاره به فعالیت چایخانه امام رضا(ع) از ساعت ۱۸ تا ۲۰ به مدت یک هفته افزود: این چایخانه به مناسبت دهه کرامت ، حال و هوای چایخانه حرم رضوی را برای عاشقان حضرت رضا علیه السلام تداعی می کند.
شهردار منطقه۱۳ اظهار داشت: پخش صلوات خاصه امام رضا(ع)، اجرای برنامه قرار عاشقی (به تو از دور سلام) ، پرچم گردانی ، مداحی و مولودی خوانی ، تجربه و حس و حال خاصی را به شهروندان می‌دهد.
محمد هادی علی احمدی، ایجاد شادی و نشاط در جامعه و شناخت سیره حضرت معصومه (س)، اهل بیت و امام رضا (ع) ، از اهداف برنامه‌های دهه کرامت اعلام کرد و یادآور شد: همزمان با فرخنده میلاد با سعادت حضرت معصومه(س)، با استقرار استیج و غرفه های متنوع ، خدمات مختلفی به شهروندان ارائه می شود.