سرهنگ رنجبر گفت: علت بیشتر تصادفات در معابر بارانی عدم رعایت فاصله طولی و سرعت ها می باشد.

به گزارش ساراپرس ، سرهنگ مجید رنجبر گفت : با رصدی که از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراههای پایتخت در صبح شنبه ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۱ صورت پذیرفت ، شاهد شروع ترافیک صبحگاهی و حجم بالای ترددها در سطح معابر شهر تهران بودیم.
سرهنگ رنجبر ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می باشند .
وی افزود : بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم .
وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی طبق معمول دارای بار ترافیکی سنگینی می باشد .
سرهنگ رنجبر گفت : بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد ، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم .
سرهنگ رنجبر افزود : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراهها در حال اجراست .
وی گفت : رانندگان به این نکته توجه نمایند که هنگام خروج از رمپ ها از سرعت خود کاسته و با سرعت مطمئنه از خروجی ها وارد بزرگراه شوند وی همچنین اذعان داشت که علت بیشتر تصادفات در معابر بارانی عدم رعایت فاصله طولی و سرعت ها می باشد که با رعایت این نکته از حوادث کاسته می شود .