بزرگراه زین الدین از هنگام ، آزادراه از آزادگان ، خیابان آزادی از شهیدان ، بزگراه نواب از میدان نهم دی و حکیم از کاشانی دارای بار ترافیکی سنگینی می باشند.

به گزارش ساراپرس، سرهنگ علی اصغر شریفی رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبحگاه یک‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ اظهار داشت: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، مسیر جنوب به شمال چمران قبل از گفتگو تا همت ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص ازشیشه مینا و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
سرهنگ شریفی ادامه داد: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح ، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
وی افزود: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از باکری، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از کاشانی ، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از سردار جنگل دارای ترافیک می باشند و در بزرگراه نواب شاهد بار ترافیکی از نهم دی می باشیم .
سرهنگ شریفی گفت : بزرگراه شهید زین الدین از هنگام ، بزرگراه بابایی از هنگام ، بزرگراه یادگار امام(ره) از صالحی ، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند .

.