ترافیک در بزرگراه همت و نواب زودتر شروع می شود.

به گزارش ساراپرس ، سرهنگ محمد رازقی گفت : با رصدی که از طریق دوربین های مرکز کنترل ترافیک از سطح معابر شهر تهران از وضعیت ترافیکی معابر و بزرگراههای پایتخت در صبح دوشنبه ۱۴ شهریور ماه ۱۴۰۱ صورت پذیرفت ، شاهد شروع ترافیک صبحگاهی و حجم بالای ترددها در سطح معابر شهر تهران بودیم.
وی افزود : بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم .
سرهنگ رازقی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از باکری، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می باشند .
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ افزود : بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از میدان نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
سرهنگ رازقی افزود : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند
وی گفت : رانندگان در هنگام خرابی خودرو و یا تصادف حتما در فاصله ای مناسب نصب کرده و دیگر رانندگان را از حضور خود مطلع نمایید تا انها نیز به موقع بتوانند عکس العمل مناسب را از خود نشان دهند .
سرهنگ رازقی گفت : طرح جناغی ها در شهر تهران هنوز ادامه دارد و رانندگان در هنگام ورود به رمپ ها و خروجی ها می بایست پشت سر دیگر رانندگان در صف ورود قرار گرفته و نظم و انضباط ترافیکی را می بایست رعایت نمایند