سرهنگ مومنی گفت: راکبین موتورسیکلت از تردد داخل تونل ها جدا خودداری نمایند.

به گزارش ساراپرس، سرهنگ احسان در خصوص وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در صبح روز چهارشنبه سوم اسفند ماه ۱۴۰۱ اظهار داشت: با رصدی که امروز از معابر شهر تهران از طریق دوربین های کنترل ترافیک داشتیم ، شاهد حجم بالای ترددها و شروع ترافیک در معابر شهر تهران در صبح امروز بودیم .
سرهنگ مومنی ادامه داد : بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق حوالی جنت آباد ، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از حدود شهید ستاری ، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح دارای ترافیک می باشند .
وی افزود : بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صیاد ، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع) ، بزرگراه یادگار امام(ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست شاهد بار ترافیکی هستیم .
سرهنگ مومنی گفت : مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، ، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از قبل از پل صیاد بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از نوبنیاد ، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گلها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از چیتگر و آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.
وی بیان داشت : خیابان آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و جانبازان از میدان امام رضا (ع) ، مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.
سرهنگ مومنی افزود : تیم های پلیس راهور تهران بزرگ از ابتدای صبح در تمامی تقاطع ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند و طرح جناغی ها بمنظور نظم بخشی به بزرگراهها در حال اجراست .
وی با اشاره به اینکه در سال جاری ده نفر از راکبین موتورسیکلت در داخل تونل ها بدلیل برخورد سر با دیواره بتنی جان خود را از دست داده اند ، از راکبین موتورسکیت خواست بدلیل انباشت گازهای سمی در داخل تونل ها و احتمال بیهوشی و تصادفات بدون برخورد از تردد در داخل تونل ها جدا خودداری نمایند.