شب گذشته، احمد وحیدی با حضور در مسابقات مینی‌فوتبال جام رمضان (یادواره شهید ابراهیم هادی) در منطقه 12 بر اهمیت ورزش به عنوان راهی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی تأکید کرد.

به گزارش ساراپرس؛ شامگاه دوشنبه، ۲۲ فروردین، برابر با دهم ماه مبارک رمضان، مرحله گروهی مسابقات مینی‌فوتبال جام رمضان (یادواره شهید ابراهیم هادی) با حضور سرزده احمد وحیدی، وزیر کشور در زمین‌چمن مصنوعی شوش آغاز به کار کرد.

وحیدی در این برنامه ضمن دیدار با بازیکنان شرکت‌کننده از برگزاری این‌گونه برنامه‌های ورزشی که موجب استقبال بالای نوجوانان و جوانان محلات کم‌برخوردار و آسیب‌خیز نظیر شوش و هرندی شده، ابراز خرسندی کرد و گسترش ورزش را راهی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی دانست.
بر اساس این گزارش، مسابقات ورزشی منطقه ۱۲ در قالب جام رمضان همه‌روزه پس از افطار برای همه رده‌های سنی شهروندان در حال برگزاری است که در همین چارچوب مسابقات فوتبال جام رمضان (یادواره شهید ابراهیم هادی) نیز با حضور ۲۴ تیم از محلات هرندی، شوش، تختی و در قالب شش گروه آغاز شده و مرحله گروهی این بازی‌ها، شب گذشته از ساعت ۲۱ تا ۲۴ برگزار شد.
گفتنی است این مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی شامل فوتبال، فوتسال، والیبال، بسکتبال، بدمینتون و تنیس روی میز در سطح محلات ۱۴گانه منطقه برگزار می‌شود؛ همچنین شهرداری منطقه ۱۲ در نظر دارد، جشنواره ورزشی و تفریحی رمضان را در بوستان شهر با بیش ۲۰ غرفه ورزشی به اجرا درآورد که این جشنواره در هفته پایانی ماه رمضان با هدف ایجاد روحیه و نشاط و افزایش آمادگی جسمانی شهروندان آغاز می‌شود و با برگزاری جشن بزرگ عید فطر به پایان خواهد رسید.