مصطفی پور نصیری مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران، درحاشیه بازدید از نمایشگاه رویداد ملی هم‌افزایی مدیریت ایران اظهار کرد: در این نمایشگاه شرکت‌های دانش بنیان و مجموعه‌های خلاق زیادی حضور داشتند که فعالیت‌ها و دستاوردهایشان را به نمایش گذاشته بودند.

به گزارش ساراپرس؛ وی افزود: نمایشگاه تاثیر مستقیمی در حمایت از کسب و کار این افراد دارد وطی بازدیدی که از نمایشگاه داشتم ، مشخص شد بسیاری ازاین مجموعه ها رضایت خوبی نسبت به حمایت دولت دارند.

پور نصیری در پاسخ به این سوال که آیا در سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار هم قرار است از این شرکت‌ها استفاده شود گفت: سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار هم باتوجه به شعار سال و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در زمینه هوشمندسازی خشت‌گذاری‌هایی را انجام داده.

مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران بیان کرد: حسب دستور مدیرعامل سازمان، قرار است از شرکت‌های دانش بنیان و خلاق در زمینه هوشمندسازی استفاده بیشتری داشته باشیم و تا سال آینده نرخ‌گذاری کلیه میادین ما هوشمند می‌شوند.

وی با بیان اینکه امیدوارم از این دست نمایشگاه‌ها در کشور بیشتر برگزار شود گفت: البته در کنار حمایت دولت و سازمان‌ها از این شرکت‌های دانش بنیان و مجموعه‌های خلاق، انتظار می‌رود که این شرکت‌ها هم ظرفیت‌های خود را افزایش دهند.