به مناسبت عید غدیر خم همایش بزرگ 1000 نفری غدیر با حضور مدیرکل کمیته امداد استان تهران در پردیس تأتر تهران برگزار شد.

به گزارش ساراپرس؛ امروز یک شنبه بیست و ششم تیرماه همایش هزار نفری غدیر با حضور سید ابوالفضل پرپنچی،مدیرکل کمیته امداد استان تهران، اعضای شورای مدیران و ۱۰۰۰ نفر از دانش آموزان تحت حمایت در محل پردیس تأتر تهران برگزار شد.

سیدابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در این مراسم با تبریک عید غدیر خم،گفت: آرزو داریم در این روزهایی که متعلق به حضرت علی (ع) است و عید ولایت را در پیش داریم همگی بتوانیم با تأسی از ایشان غدیری بمانیم، غدیری زندگی کنیم و غدیری بمیریم.

وی افزود: ان شاء الله با برنامه ها و آموزش هایی که توسط این نهاد ارائه می شود و اقدامات خانواده ها برای فرزندان خود، بتوانیم از نعمت های خداوند که از جمله آن شیعه حضرت علی (ع ) هستیم در راستای منویات مقام معظم رهبری گام برداریم.

پرپنچی با بیان اینکه این نهاد علاوه بر برنامه های مناسبتی ، خدمات مختلف فرهنگی از جمله خدمات تحصیلی مختلف به همه دانش آموزان و دانشجویان و نخبگان تحت حمایت ارائه می کند،اظهار کرد:هم اکنون حدود ۱۶۰ نخبه در حوزه های مختلف قرآنی، علمی ورزشی و فرهنگی از خدمات کمیته امداد در استان تهران بهره مند می شوند.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران بیان کرد: ارائه خدمات آمادگی کنکور ویژه دانش آموزان کنکوری و خدمات استعداد درخشان به دانش آموزان نخبه از جمله این خدمات است.

وی با اشاره به اینکه آینده این جامعه در دست جوانان و نوجوانان عزیز است ، ابراز امیدواری کرد: بتوانید رهرو این انقلاب باشید و بتوانید پایه های انقلاب که با خون شهداء، هدایت مسئولان و زحماتی که خانواده ها کشیده اند و توانسته ایم به این نقطه در منطقه و دنیا برسیم و موفق باشیم حفظ نماییم که نتیجه تلاش های شما، پدران شما، گذشتگان و مسئولان کشوری و لشکری بوده است.