رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به اینکه تعامل دستگاه قضا و پلیس زمینه ساز ارتقای امنیت و آرامش در جامعه است، عنوان داشت: تعاملات و همکاری های دستگاه قضا و فراجا امروز بیش از هر زمان دیگری است و این تعامل و همکاری می تواند نقطه عطفی در ارتقای امنیت و آرامش جامعه باشد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ سردار “حسین رحیمی” فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تبریک هفته قوه قضائیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی، بیان داشت: امروز قوه قضائیه سهم عمده ای در مقابله و مبارزه با آسیب ها، ناهنجاری ها و جرائم ایفا می کند و بطور حتم همکاری پلیس و دستگاه قضا می تواند تاثیر بسزایی در مقابله با ناهنجاری های اجتماعی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه تعامل دستگاه قضا و پلیس زمینه ساز ارتقای امنیت و آرامش در جامعه است، عنوان داشت: تعاملات و همکاری های دستگاه قضا و فراجا امروز بیش از هر زمان دیگری است و این تعامل و همکاری می تواند نقطه عطفی در ارتقای امنیت و آرامش جامعه باشد.
رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه فراجا و دستگاه قضا دو مولفه اصلی تامین امنیت و آسایش جامعه هستند، عنوان داشت: امروز دستگاه قضا و فراجا همراه و همگام با هم در راستای خدمتگزاری هرچه بهتر و بیشتر به مردم پای کار آمده اند تا با کسانی که امنیت، آرامش اجتماعی، اقتصادی و … را خدشه دار می کنند برخورد نمایند که در این مسیر شاهد زمین گیر شدن بسیاری از عناصر دانه درشت از جمله سلطان سکه و … بوده ایم.
سردار رحیمی با اشاره به حضور قاضی القضات رئیس محترم دستگاه قضا در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، بیان داشت: حضور آیت الله محسنی اژه ای در ستاد فرماندهی تهران بزرگ موید تعامل، همکاری و همدلی ناجا و دستگاه قضا برای مقبله جدی با پلشتی هاست.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: امروز مقابله با جرائم اقتصادی، فرهنگی و… می تواند زمینه ساز ارتقا و رشد و بالندگی جامعه را در پی داشته باشد که در این زمینه فراجا و دستگاه قضا پیشتاز و پیشقدم هستند.
سردار رحیمی با اشاره به اینکه باید روحیه امید در لایه های مختلف جامعه تسریع داده شود، عنوان داشت: بطور حتم برخورد با جرائم و ناهنجاری ها و دستگیری مجرمان نشان دهنده عزم جدی دستگاه قضا و پلیس برای دفاع از حقوق عامه مردم می باشد.