سومین نشست از مجموعه نشست های با محوریت کودکان کار ،توسط قرارگاه تحول اجتماعی و مشارکت سازمان رفاه،خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران و حضور جمعی از فعالان اجتماعی این حوزه برگزار می شود.

به گزارش ساراپرس،احمد احمدی‌صدر مدیر عامل این سازمان ضمن تبریک بمناسبت فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات با ذکر این مطلب افزود: این نشست با تاکید بر مقوله کودکان کار و آسیب‌های اجتماعی این قشر با محوریت ” ضرورت مواجهه دانش بنیان با مساله کودکان کار”با حضور فعالان اجتماعی حوزه کودکان کار تهران و سایر شهر ها ، مدیران مراکز پرتو شهر تهران و جمعی از علاقمندان این حوزه با ارائه مجتبی صالحی مدیرعامل مرکز پرتو درا (دانشگران رهایی افروز) برگزار می شود.

وی تشریح کرد: در رویکرد جدید مدیریت شهری نگاه ویژه‌ای به استفاده از ظرفیت‌های مردمی فعال در حوزه آسیب‌های اجتماعی در عرصه تصمیم‌سازی مشارکت دیده‌ شده است که ایجاد بستر مشارکت، ایده‌پردازی و طرح‌ها توسط فعالان مردمی یکی از اهداف برگزاری این گونه نشست‌هاست.
احمدی‌صدر افزود: با استفاده از دانش متراکم فعالان و تجربیات این حوزه می توان از هرگونه آزمون و خطا در تصمیماتی که در مدیریت شهری در حوزه آسیب‌های اجتماعی کودکان کار گرفته می‌شود جلوگیری نموده و گام‌های استواری در بهبود این حوزه برداشت.
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این نشست روز چهارشنبه ۱۷ فروردین ماه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ برای عموم برگزار می‌شود و علاقمندان جهت حضور در این نشست می توانند به ساختمان شماره دو سازمان رفاه ، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی به نشانی خیابان‌رجایی، کنارگذر بزرگراه رجایی، بین رضایی و عادلی مراجعه و یا از طریق لینک بارکد موجود در پوستر ، بصورت برخط(آنلاین) در این نشست شرکت نمایند.