رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا گفت: باید نشانگاه های اقتصادی شناسایی و برنامه ریزی لازم و اقدامات بایسته در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز انجام شود واجازه ندهیم که سوداگران اقتصادی به مطامع شوم و نامشروع خود دست پیدا کنند.

به گزارش ساراپرس، سردار “حسین رحیمی” با حضور در پلیس امنیت اقتصادی خراسان رضوی اظهار داشت:پلیس امنیت اقتصادی فراجا یک پلیس اطلاعاتی است و در این پلیس اقدامات و فعالیت های اطلاعاتی از اولویت بیشتر و بالاتری برخوردار است.
وی افزود: باید نشانگاه های اقتصادی شناسایی شوند و برنامه ریزی لازم و اقدامات بایسته در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز انجام شود واجازه ندهیم که سوداگران اقتصادی به راحتی بتوانند به مطامع شوم و نامشروع خود دست پیدا کنند و اقتصاد کشور را با مشکلات متعدد مواجه سازند.
این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر لزوم مقابله هر چه بیشتر با قاچاق های سازمان یافته،بیان کرد: لازم است برنامه ریزی لازم در خصوص پرونده های باندی و سازمان یافته در حوزه های قاچاق و جرایم اقتصادی صورت پذیرد.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا با اشاره به اینکه در گمرک نظارت بر محموله های ترانزیتی توسط پلیس گمرک در اولویت قرار دارد، عنوان داشت: گمرک در حقیقت گلوگاه های اقتصادی کشور محسوب می شوند که باید با نظارت های سیستماتیک و سازمان یافته شرایطی را فراهم سازیم که ضمن مقابله با قاچاق کالا، خدمات لازم به مردم ارائه شود.
سردار رحیمی خاطر نشان کرد: بهره برداری از سامانه های درون و برون سازمانی در راستای انجام هر چه بهتر و با کیفیت تر ماموریت ها انجام شود.
وی افزود: نظارت و پشتیبانی از پلیس های امنیت اقتصادی در شهرستان ها به خصوص شهرستان های هدف باید صورت پذیرد و از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری حمایت شوند.#