وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی امروز پنجشنبه ۱۸ فروردین ماه ۱۴۰۱ به همراه تعدادی از مدیران این وزارتخانه وارد شهرستان طالقان شد.

به گزارش ساراپرس؛  هم‌زمان با سفر آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی به استان البرز، سید عزت‌الله ضرغامی نیز به ‌عنوان نماینده‌ عالی دولت در طالقان حضور یافت و مورد ‌استقبال امام جمعه، فرماندار و نیز جمعی از مسئولان این شهرستان قرار گرفت.

ادای احترام و دیدار با خانواده‌ شهدا، بازدید از پروژه‌های در حال احداث، دیدار با مدیران و معتمدان طالقان و نیز حضور در جلسه شورای اداری استان از مهم‌ترین برنامه‌های سفر یک ‌روزه‌ وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استان البرز است.

بازدید وزیر میراث‌فرهنگی از پروژه اولین بیمارستان در حال ساخت طالقان

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به همراه تعدادی از مدیران این وزارتخانه وارد طالقان شد و از پروژه اولین بیمارستان در حال ساخت این شهرستان بازدید کرد.

همزمان با سفر رئیس‌جمهوری به استان البرز، سید عزت‌الله ضرغامی نیز به ‌عنوان نماینده‌ عالی دولت در طالقان حضور یافت و پس از ‌استقبال رسمی جمعی از مسئولان این شهرستان با حضور در محل احداث بیمارستان ۳۲ تخت‌خوابی از نزدیک در جریان روند این پروژه قرار گرفت.
دیدار با خانواده‌ شهدا، دیدار با مدیران و معتمدان طالقان و نیز حضور در جلسه شورای اداری استان از دیگر برنامه‌های سفر یک ‌روزه‌ وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به استان البرز است.