سارقان معتاد تحویل مراکز بازپروری خواهد شد.

به گزارش شبکه خبری ساراپرس، سردار حسین رحیمی در قرارگاه مقابله با سرقت با تاکید بر اینکه ماموریت اصلی پلیس‌ پایتخت مقابله جدی با سارقان و پدیده سرقت، بیان داشت: پی‌جویی جرم سرقت از لحظه وقوع در دستور کار قرار دارد و به محض وقوع هرگونه سرقت پیگیری موضوع و دستگیری سارقان به سرعت در دستور کار گشت های ضربت قرار خواهد داشت.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به راه‌اندازی گشت های ضربتی خودروی و موتوری مقابله با سرقت عنوان داشت :تمرکز ماموریت های پلیس پایتخت برای مقابله جدی و همه جانبه با سرقت، زورگیری و سرقت های خشن است .
سردار رحیمی با تاکید بر اینکه طرح ضربتی مقابله با سارقان با قدرت اقتدار و قاطعیت انجام خواهد شد گفت : به شهروندان این اطمینان را میدهیم که با همه توان برای مقابله با سارقان و زورگیران به میدان آمده و مقتدرانه با این افراد که با عملکرد خود امنیت و آرامش و احساس امنیت شهروندان را به مخاطره می اندازند برخورد خواهیم کرد .

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه عمده عده و عده کلانتری‌ها و پلیس‌های تخصصی در بحث برخورد با سارقان و مقابله با پدیده سرقت به کارگیری شده است عنوان داشت: محورهای اصلی و فرعی شهر حتی کوچه پس کوچه های شهر را به دنبال سارقان خواهیم بود.

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه تمهیدات لازم را برای کاهش حضور یگان های ۱۱۰ در محل های اعلام شده به کار گرفته ایم گفت: قرارگاه دائمی مقابله با سرقت پلیس پایتخت در راستای مرتفع نمودن دغدغه شهروندان راه اندازی شده است و انشاء‌الله شهر وندان عزیز پایتخت بزودی از نتایج این طرح مطلع خواهند شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه بسیاری از سارقان خرده پا و حتی برخی از زورگیران به دلیل مصرف مواد خود اقدام به سرقت و زورگیری می‌کنند گفت: سارقان معتاد به محض دستگیری برای مدت حداقل شش ماه تحویل مراکز بازپروری خواهند شد و پس از آن به اتهامات آنها رسیدگی خواهد شد.