به گزارش ساراپرس؛ پلیس راهور تهران در طرح مشترکی، دست در دست بسیج سپاه محمد رسول ا… (ص) و شهرداری تهران در تعطیلات نوروز ایمنی بزرگراه های تهران را تحت نظارت دارند. سردار محمد حسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در این باره گفت:با توجه به اینکه شهر تهران مقصد گردشگری بسیاری از مسافران […]

به گزارش ساراپرس؛ پلیس راهور تهران در طرح مشترکی، دست در دست بسیج سپاه محمد رسول ا… (ص) و شهرداری تهران در تعطیلات نوروز ایمنی بزرگراه های تهران را تحت نظارت دارند.

سردار محمد حسین حمیدی، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در این باره گفت:با توجه به اینکه شهر تهران مقصد گردشگری بسیاری از مسافران نوروزی است و از سوی دیگر مسیر عبوری بسیاری از هم وطنانمان، حوزه های بزرگراهی پایتخت است، طبیعی است که شاهد تردد بالایی در ایام نوروز باشیم و با توجه به خلوتی معابر در نوروز و سرعت بالای برخی رانندگان و یا تغییر مسیر و تغییر جهت های رانندگانی که به بزرگراه های تهران آشنایی کافی ندارند، گاهی دچار چالش هایی از جمله، تصادفات، خرابی خودرو و… می شویم که ممکن است این مسئله، عاملی برای تصادفات زنجیره ای یا توقف های طولانی مدت مخاطره آمیز گردد. لذا بر آن شدیم که با هماهنگی بسیجج سپاه محمد رسول ا… (ص) ، پلیس راهور تهران بزرگ و خدمات شهری شهرداری، تیم های مشترکی تشکیل شود که در ایام تعطیلات نوروز با حضور پر رنگ، خدمات رسانی ترافیکی مناسبی برای مردم عزیز داشته باشیم.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: خدمات رسانی گشت مشترک ایمنی بزرگراهی تهران از ابتدای روز تا پاسی از شب برقرار است که اگر خدایی نکرده برای همشهریان تهرانی یا هم وطنان مسافر، اتفاقی رخ دهد به آن خودرو مراجعه کرده، مشکلاتش را بر طرف کنند و خدمات رسانی ویژه داشته تا از حوادث بعدی جلوگیری شود.

حمیدی در پایان گفت: از معابر خلوت پایتخت در طول ایام نوروز با رانندگی ایمن و تمرکز بالا حین رانندگی همراه با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی لذت ببرید و اجازه ندهید مسیرهای خلوت پایتخت در نوروز شما برای سرعت بالا و انجام حرکات مخاطره آمیز فریب دهد.