زمانی افزود: همشهریان می‌توانند از طریق سامانه های تلفنی ۱۲۴ و ۱۳۵ تخلفات صورت‌گرفته در این حوزه را گزارش نمایند.

به گزارش ساراپرس؛ حمید زمانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با اشاره به اینکه هرگونه افزایش قیمت نان های سنتی اعم از بربری، سنگک، لواش، تافتون و… توسط نانوایان تخلف است، افزود: همشهریان می‌توانند از طریق سامانه های تلفنی ۱۲۴ و ۱۳۵ تخلفات صورت‌گرفته در این حوزه را گزارش نمایند.

فرماندار شهرستان ری با اشاره به قیمت گذاری جدید نان‌های فانتزی بدلیل آزادسازی قیمت آرد توسط دولت افزود: از ابتدای اردیبهشت با اعلام وزارت جهاد کشاورزی به دلیل اینکه آرد نان‌های فانتزی به قیمت آزاد به نانوایان ارائه شد، قیمت آن در کشور رقابتی می‌باشد و شامل قیمت گذاری نیست.

زمانی گفت: مطابق اعلام وزیر محترم جهاد کشاورزی آزادسازی آرد برای نان فانتزی و ماکارونی و امثالهم، هرچند تصمیم سختی بود اما جلوی فساد را خواهد گرفت و با پرداخت یارانه مستقیم به مردم، انشاالله هزینه تحمیل‌شده جبران خواهد شد.

فرماندار ری در پایان عنوان کرد: علاوه بر گزارشات مردمی با تمهیدات درنظر گرفته شده در سطح شهرستان، تیم های مشترک بازرسی با محوریت کمیته اقدام مشترک و ستاد تنظیم بازار شهرستان بصورت فعال در تمامی شهرها و روستاهای ری مستقر بوده و درصورت مشاهده هرگونه تخلف با واحد مربوطه مطابق قانون برخورد خواهند شد.