مراسم ضیافت افطار و تکریم پاکبانان و باغبانان منطقه ۲ با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری برگزار شد.

به گزارش ساراپرس؛ مراسم ضیافت افطار و تکریم کارگران پرتلاش وبی ادعای خدمات شهری وفضای سبز منطقه۲ با حضور حبیب کاشانی،مهدی پیرهادی،مهدی بابایی اعضای شورای اسلامی شهر، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی ومعماری شهرداری تهران،محمدی مدیرکل نظارت وهماهنگی امورمناطق ومهدی صالحی شهردارمنطقه برگزارشد.
مهدی صالحی، شهردار منطقه در این مراسم با اشاره به اهمیت فعالیت پاکبانان و نیروهای پرتلاش و زحمتکش خدمات شهری برای شهرداری گفت: سنگینی وظایف و مسئولیت‌های مدیریت شهری بر دوش کارگران شهرداری در واحدهای اجرایی است و در سایه زحمات این عزیزان است که عمران و آبادانی و تمیزی و پاکیزگی مهمان شهرها می‌شود.
وی ضمن تقدیر از اهتمام کارگران در پیشبرد اهداف شهرداری عنوان داشت: کار و تلاش تک تک شما در توسعه شهر و کسب رضایت شهروندان نقش به سزایی داشته و با یاری و همراهی شما می‌توانیم به اهداف عالیه و مد نظر شهرداری که همان رضایت شهروندان است، دست بیابیم.
به گفته صالحی، اگر پیشرفتی در شهر رخ می‌دهد قطعا از تلاش ها، زحمات و خدمتگزاری پاکبانان است که هیچ کجا حتی نامی از آن‌ها برده نمی‌شود.
شهردار منطقه۲ افزود:امیدوارم در این راه پر فراز و نشیب همدیگر را یاری کرده وبه پشتوانه هم و دست به دست هم برای آبادانی شهر بیش از پیش تلاش کنیم.