سردار رحیمی گفت: مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل در کمال امنیت و آرامش و بدون هیچ مشکل انتظامی ترافیکی و امنیتی برگزار شد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس،سردار حسین رحیمی با اشاره به اینکه بیانات روشنگرانه و مدبرانه مقام معظم رهبری نصب العین و سرلوحه کارها و برنامه‌های ما خواهد بود، بیان داشت : تمهیدات و ملاحظات صورت‌گرفته انتظامی ترافیکی و امنیتی، مراسم سالگرد ارتحال امام راحل در امنیت آرامش و انضباط مثال‌زدنی برگزار شد.

رییس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پلیس خدمتگزاری به مردم را برای خود بزرگترین شان و افتخار می داند، عنوان داشت: در سی و سومین مراسم سالگرد ارتحال امام راحل، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ، با بکارگیری ۲۰ هزار نیرو در بخش‌های انتظامی ترافیکی و امنیتی همه تلاش خود را به کار بست تا خدمت رسانی لازم را در حوزه‌های انتظامی و ترافیکی به مردم ارائه نمایند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه تامین امنیت، آرامش و آسایش خاطر شهروندان در راس برنامه های نیروهای انتظامی است، بیان داشت: مراسم سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام راحل در کمال امنیت و آرامش و بدون هیچ مشکل انتظامی ترافیکی و امنیتی برگزار شد.