پزشکی گفت: با آغاز دوباره شیوع کرونا، دسته جات عزاداری را در محوطه عمومی و غیر مسقف پذیرا هستیم .

به گزارش ساراپرس؛ محسن پزشکی مدیر روابط عمومی و سخنگوی آسایشگاه خیریه کهریزک در تبیین برنامه های عزاداری سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) در آسایشگاه کهریزک، در گفتگوی با خبرنگار ساراپرس،  بیان داشت: این عزاداری فعالیت مشترک واحد توانبخشی امور اجتماعی، پرستاری و نیروهای دیگر آسایشگاه می باشد. قرار بر این است که مددجویان طبق برنامه ریزی های سنوات گذشته در حوزه فرهنگی مجموعه کهریزک دور هم گرد آمده و عزاداری ایام محرم را انجام دهند.

وی با اشاره به مشکلاتی که در ایام محرم برای مددجویان آسایشگاه پیش آمده بود، گفت: موادغذایی نامناسبی که گاها ناخواسته از سوی برخی نیکوکاران که اهداء نذورات داشتند مشکلاتی را برای مددجویان بوجود آورده بود؛ لذا از خیرین و نیکوکاران تقاضا داریم حدالامکان موادغذایی پخته شده را برای مددجویان آسایشگاه نیاورند.

پزشکی ادامه داد: اگر نیکوکاری قصد پخت و توزیع موادغذایی را دارد، با مشاوره و تماس تلفنی با همکاران تغدیه واقع در آسایشگاه، این کار صورت گیرد.تلفن تماس ۵۶۵۲۳۱۳۶ از ۷صبح تا ۷بعدازظهر پاسخگوی نیکوکاران خواهد بود.

مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک ادامه داد: با آغاز دوباره شیوع کرونا، دسته جات عزاداری را در محوطه عمومی و غیر مسقف پذیرا هستیم . ورود به بخش های مددجویان به علت جلوگیری از وقوع بیماری علی الخصوص در روزهای عاشورا و تاسوعای حسینی ممنوع خواهد بود.