ترافیک معابر بهشت زهرا تحت کنترل است و ترددها و عبور و مرور در حال انجام است.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ سردار محمد حسین حمیدی با اعلام حضور صد درصدی تیم های پلیس راهور تهران بزرگ در معابر پیرامونی و منتهی به بهشت زهرا (س) ، به ممنوعیت های توقف از ساعت ۲۴ روز جمعه نیز اشاره داشت و افزود : توقف کلیه وسایل نقلیه در مدخلهای ورودی، خروجی و خیابانهای فرعی منتهی به پارکینگها و نیز خیابانهای اصلی محوطه بهشت زهرا(س) ممنوع است .

وی افزود : توقف کلیه وسایط نقلیه در طول بلوار علامه عسگری در هر دو مسیر از سه راهی باقر شهر تا پل حرم (خلیج فارس) و
توقف کلیه وسایل نقلیه در طول بزرگراه شهید هاشمی(صالح آباد) از پل صنیع خانی تا علامه عسگری‌ممنوع است .
سردار حمیدی توصیه داشت : با توجه به اختصاص ۱۷ پارکینگ مختص و مجزی به هر استان به کلیه مراجعین محترم نهایت همکاری را با پلیس راهور در تردد ها ، محدودیت ها و ممنوعیت ها داشته باشند و به تمام تابلوها و علایم اهتمام و توجه داشته باشند و همچنین از توقف ها در ورودی پارکینگ ها خودداری کرده و از ورود به پارکینگ هایی که مربوط به استان انها نیست خودداری نمایند .
رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت : مراجعین گرامی به این نکته توجه داشته باشند توقف در حاشیه معابر خصوصا بزرگراهها ممنوع است .

وی در پایان تاکید ویژه داشت که : عابرین محترم پیاده در ترددهای عرضی از محلهای ناایمن و غیر مجاز مانند بزرگراهها و در ساعات تاریکی و مخصوصا شبها با توجه به خطرات بسیار زیاد این کار توجه ویژه داشته و از این اقدام خودداری نمایند .