حجت الاسلام ادیانی گفت: خدا را شکر می کنیم که مجموعه انتظامی میل به معنویت پیدا کرده است به ویژه اقدامات و فعالیت های جهادی و انقلابی که در چند سال اخیر در جهت دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی انجام داده است.

به گزارش ساراپرس؛ حجت الاسلام دکتر سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در جلسه بصیرت روسای عقیدتی سیاسی انتظامی سراسر کشور بیان کرد: ماه مبارک رمضان ماه بزرگ و با عظمتی است؛ ماه دعا و تضرع و رحمت و مغفرت و از همه مهم تر بهار نزول و انس با قرآن است؛ تلاش کنیم از برکات و فیوضات این ماه عزیز بهره مند شویم و این حالت معنوی را تا ماه رمضان سال بعد حفظ کنیم.

وی افزود: خدا را شکر می کنیم که مجموعه انتظامی میل به معنویت پیدا کرده است به ویژه اقدامات و فعالیت های جهادی و انقلابی که در چند سال اخیر در جهت دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی انجام داده است. این نشان دهنده ظرفیت‌های عظیم و وجود انسان هایی پاک و باصفا با روحیه معنوی و انقلابی است. علماء و بزرگان علمی و اخلاقی کشور که در لحظه تحویل سال ۱۴۰۱ در کنار مرزبانان حضور یافتند می فرمودند که تا زمانی که این مرزبانان با این روحیه و آمادگی در مرزها مستقرند و از مرزهای کشور حراست می کنند توطئه ها و نقشه های شوم دشمنان همیشه نقشه بر آب است.

حجت الاسلام ادیانی تاکید کرد: این اراده آهنین و مصمم است که دشمن را در مقابل ایران خاضع کرده است و جرات جسارت و تعرض به میهن را از او گرفته است. امروز با افتخار عرض می کنم که مجموعه انتظامی تا رسیدن به انتظامی مطلوب نظام اسلامی و در تراز انقلاب و جامعه قرآنی فاصله چندانی ندارد که به لطف و عنایت الهی ما این راه را با قدرت و قوت ادامه خواهیم داد