سردار رحیمی افزود: دوره بزن و دررو به خصوص برای افراد شرور تمام شده است و حتی خارج از ایران هم بروند ما اینها را رها نخواهیم کرد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ سردار حسین رحیمی در حاشیه گرداندن هفت نفر از اراذل و اوباشی که در جریان یک درگیری در هفته جاری در محله مرتضی‌گرد به سمت مأمور پلیس حمله‌ور شده و با قمه مامور پلیس را مجروح کرده بودند بیان کرد: شب یکشنبه، ۱۶ خرداد ماه تماسی با مرکز فوریت‌های پلیسی برقرار شد و شهروندان اعلام کردند که درگیری خانوادگی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: یکی از همکاران بنده در مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و کلانتری شهید مصطفی خمینی در محل حضور پیدا می‌کند و در بررسی‌های صورت گرفته متوجه می‌شود که مورد اعلام شده بیش از یک نزاع فردی است.

سردار رحیمی گفت: با وجود اینکه مأمور پلیس تنها بوده است، وارد جمع شده و افرادی که در نزاع حضور داشتند را جدا می‌کند اما چند نفر از اراذل و اوباش با رفتار خارج از عرف به همکار بنده حمله می‌کنند که همکار من با رشادت پاسخ آن‌ها را می‌دهد.

وی افزود: به هر حال تا تیم‌های دیگر به محل برسند یکی از اراذل به مأمور ما حمله می‌کند و با چاقو همکار من را مورد ضرب و جرح قرار می‌دهد. و در حالیکه مورد اصابت گلوله مامور قرار می گیرد با همان حالت تیر خوردگی از صحنه خارج می‌شود و توسط دوستان خود که چهار یا پنج نفر از قاچاقچیان منطقه‌ای یا حتی بعضی از قاچاقچیانی که در شهرهای غربی بودند می‌گریزد و با قصد خروج از کشور به سمت غرب کشور روانه می‌شود.

سردار رحیمی افزود: با پیگیری همکاران بنده این فرد روز گذشته پیش از خروج از مرز دستگیر شد و امروز به همراه چند نفر از همدستان خود به این محل آورده شده تا اینها و مردمی که مورد آزار قرار می‌دادند بدانند که اقتدار پلیس یک بحث جدی است و این طور نیست که اینها بخواهند بزنند و در بروند. دوره بزن و دررو به خصوص برای افراد شرور تمام شده است و حتی خارج از ایران هم بروند ما اینها را رها نخواهیم کرد. این افراد را در چنگال عدالت و قانون قرار می‌دهیم و شدید ترین برخوردها را خواهیم کرد. پلیس مقتدرانه با این افراد شرور برخورد می‌کند.
در حاشیه این مراسم مردم محله مرتضی گرد با سر دادن شعار نیروی انتظامی تشکر تشکر از اقتدار و سرعت عمل پلیس قدردانی کردند.