پور نصیری گفت: به منظور رفاه حال شهروندان 294 میادین و بازار میوه و تره بار پایتخت، روز دوشنبه مصادف با عید غدیر خم از ساعت 8 تا ساعت 13 آماده خدمات‌رسانی به مراجعه‌کنندگان هستند و شهروندان می‌توانند ارزاق و مایحتاج مورد نیاز خود را از این مراکز تهیه کنند.

به گزارش ساراپرس؛ مصطفی پورنصیری مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران ضمن تبریک فرارسیدن عید غدیر، با اشاره به فعالیت میادین میوه و تره بار شهرداری تهران در این روز اظهار کرد: تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار شهرداری تهران روز دوشنبه ۲۷ تیرماه باز هستند.

وی افزود: به منظور رفاه حال شهروندان ۲۹۴ میادین و بازار میوه و تره بار پایتخت، روز دوشنبه مصادف با عید غدیر خم از ساعت ۸ تا ساعت ۱۳ آماده خدمات‌رسانی به مراجعه‌کنندگان هستند و شهروندان می‌توانند ارزاق و مایحتاج مورد نیاز خود را از این مراکز تهیه کنند.

پور نصیری ادامه داد: از عموم شهروندان درخواست دارم با توجه به شیوع او میکرون، به منظور حفظ سلامتی خود و دیگران، هنگام مراجعه به این مراکز، ضمن رعایت نکات بهداشتی و استفاده از ماسک و دستکش، تا جای ممکن فاصله فیزیکی خود را با دیگران حفظ کنند.