همزمان با آغاز ماه محرم، محدوده شهرداری منطقه ۱۳ با استفاده از ۱۳ هزار متر ریسه، پارچه و کتیبه و اهتزار ابر پرچم، حال و هوای حسینی به خود گرفت .

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ محمدهادی علی‌احمدی، شهردار منطقه با اشاره به برنامه‌ریزی برای فضاسازی منطقه همزمان با ایام عزاداری ماه محرم گفت : مجموعه شهرداری منطقه با محوریت نواحی و محلات و استفاده از ظرفیت مساجد و هیئات ، فضاسازی محدوده متناسب‌ با ماه محرم و ایام عزاداری امام حسین(ع) اجرا کرد.

او افزود : دو ابر پرچم مزین به نام مبارک سیدالشهدا (ع) و متبرک به عتبات عالیات با پایه های ۵۰ متری در فلکه دوم نیروی هوایی و بوستان مقاومت به اهتزاز درآمد.
شهردار منطقه ۱۳ ادامه داد : با استفاده از ۳ هزار متر کتیبه و پارچه مشکی و ۷۰ تخته پرچم ۱۵ متری معابر اصلی و شریانی شامل بزرگراه امام علی(ع)، خیابان پیروزی و پل های سواره رو سیاه‌پوش شد.
به گفته محمد هادی علی احمدی اداره زیباسازی معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳ با نصب ده هزار متر ریسه نیز در میادین و خیابان های اصلی پیروزی ، سی متری نیروی هوایی و… مزین نمودن نمای چندین ساختمان بلند به پرچم حسینی، حال هوای محرم را در محدوده ایجاد کرده است.
شهردار منطقه۱۳ با اشاره به رویکرد شهرداری در محور قرار دادن شهروندان در عزاداری های ماه محرم و همکاری با هیئات مذهبی برای تسهیل گری در برگزاری مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین(ع )خاطرنشان کرد: هزار بسته تبلیغی شامل پرچم و ریسه مشکی به هیات و مساجد منطقه اهدا شده است .