رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه دشمنان چشم دیدن وحدت و یکپارچگی مردم و نیرو‌های مسلح را ندارند گفت: به برکت وجود فرماندهان ولایی و انقلابی و دلسوز نظام و انقلاب، همدلی و هماهنگی در بین فرماندهان نیرو‌های مسلح موج می‌زند.

به گزارش ساراپرس؛ حجت‌الاسلام سیدعلیرضا ادیانی؛ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در دیدار با سرلشگر موسوی؛ فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در آستانه ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن تبریک روز ارتش را به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران و تمام ارتشیان غیور و قهرمان، از فعالیت‌ها و مجاهدت‌های ارتش در تمام زمینه‌ها به ویژه ایثارگری‌های ارتش در مرز‌ها و خدمت‌رسانی به مردم تشکر می‌کنم.
وی بیان کرد: دوران فرماندهی سرلشگر موسوی جزء درخشانترین دوران فرماندهی ارتش است و معتقدم این به جهت روحیه معنوی و انقلابی شخص فرمانده ارتش است.
حجت‌الاسلام ادیانی بیان کرد: الحمدلله اتحاد و همدلی بین نیرو‌های مسلح در سطح بسیار عالی وجود دارد، دشمنان چشم دیدن وحدت و یکپارچگی مردم و نیرو‌های مسلح را ندارند، اما به برکت وجود فرماندهان ولایی و انقلابی و دلسوز نظام و انقلاب، همدلی و هماهنگی در بین فرماندهان نیرو‌های مسلح موج می‌زند و این جای شکر دارد.
امیر سرلشگر موسوی؛ فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار گفت: وحدت و همدلی بین نیرو‌های مسلح در جمهوری اسلامی از نعمت‌های بزرگ خداوند بر ملت ایران است و جای شکر فراوان دارد.
وی خاطرنشان کرد: آمادگی کامل در ارتش برای انجام هر نوع مأموریت و برنامه مشترک با مجموعه انتظامی وجود دارد، خیلی خوب است که فرماندهان و مسئولین ناجا و ارتش در بین دانشگاه‌ها و مراکز علمی دو مجموعه حضور پیدا و تجربیات مجموعه‌ها را به جوانان دانشجو منتقل کنند.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین از تلاش‌های شبانه‌روزی پلیس در برقراری نظم، امنیت و آرامش برای مردم عزیز ایران اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

منبع: جوان آنلاین