شهردارمنطقه ۱۳ با اشاره به راه اندازی قربانگاه در این منطقه از عرضه دام در این مرکز به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان و روز عرفه خبر داد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ محمد هادی علی‌احمدی، شهردارمنطقه ، عید سعید قربان را عید تقرب به حضرت حق، رویش نور ایمان در دلهای آگاه مسلمین و پیروی از سنت ابراهیمی دانست و افزود: به مناسبت فرارسیدن ایام عرفه و عید سعید قربان، مرکز عرضه بهداشتی دام به مساحت هزار متر مربع در خیابان دماوند، بعد از پل خاقانی و انتهای خیابان هاشمی راه اندازی شد.

او افزود: ذبح بهداشتی و شرعی دام زیر نظر دامپزشک و ناظر بر اساس ستاد تنظیم بازار و ترازوی شاخص امروز شنبه ۱۸ تیرماه تا ساعت ۱۹ و فردا یکشنبه ۱۹ تیر ماه از ساعت پنج صبح تا شانزده بعد از ظهر انجام می شود .
شهردارمنطقه۱۳ با اشاره به فعالیت شش غرفه در قربانگاه منطقه افزود: این غرفه ها با عناوین فرهنگی با محوریت رادیو عید، بازیافت، سلامت، محیط زیست، زیباسازی و ارائه خدمات مختلف پذیرای شهروندان است.
محمد هادی علی احمدی برنامه های فرهنگی منطقه به مناسبت عید سعید قربان افزود: برپایی ایستگاه های صلواتی در نواحی چهارگانه، کمک به برگزاری جشن در مساجد، نشست های معرفت افزایی در سرای محلات و مساجد ، نمایشگاه عکس با موضوع عید قربان از جمله برنامه های اداره فرهنگی به مناسبت عید سعید قربان است.