فرمانده انتظامي شهرستان ري از دستگیری عامل عامل سنگ پرانی جاده قدیم "تهران- قم" خبر داد.

به گزارش سایت خبری ساراپرس، سرهنگ “دوستعلی جلیلیان”  اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سنگ پرانی در محور موصلاتی “تهران- قم” که مانع تردد خودروهای سنگین و اتوبوس‌های مسافربری و اخلال در تردد حمل و نقل عمومی ‌شدند که با توجه به حساسیت موضوع تیم های عملیاتی کلانتری ۱۷۶حسن آباد سریعاً به محل اعزام شدند.

وی افزود: عوامل انتظامی باحضور در صحنه و پایش تصویری مشخصات ظاهری عاملان را بدست آوردند که مشخص شد یک دستگاه موتورسیکلت دوترک اقدام به سنگ پرانی نموده است که سریعاً مشخصات بدست آمده در اختیار عوامل گشت‌های محسوس و نامحسوس قرار گرفت که پس از اجرای طرح مهار در محورهای موصلاتی جاده قدیم تهران- قم عاملان سنگ پرانی مشاهده شدند.
این مقام انتظامی افزود: یکی از متهمان سریعاً دستگیر و متهم دیگر با سوءاستفاده از تارکی هوا از محل متواری شد که متهم دستگیر شده جهت بررسی بیشتر به کلانتری منتقل شد که در کلانتری مورد شناسایی شاکی راننده تریلی قرار گرفت.
سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به بزه ارتکابی معترف شد، گفت: پس از تکمیل پرونده ، اخذ شکایت از شاکی، متهم به دادسرا اعزام شد و دستگیری دیگر متهم پرونده در دستور کار پلیس ری قرار دارد.
فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه اخلال در نظم عمومی جرم بوده و پلیس با قاطعیت با مجرمان برخورد خواهد کرد، عنوان داشت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.