مراسم افطار ویژه تکریم پاکبانان خدوم شهرداری منطقه 13 با حضور حجت الاسلام والمسلمین آقامیری نائب رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران، محمد هادی علی احمدی شهردارمنطقه 13 به همراه جمعی از مدیران و شهرداران نواحی در بوستان پیروزی برگزار شد.

به گزارش ساراپرس؛همزمان با شانزدهمین روز ماه مبارک رمضان ، شهرداری منطقه ۱۳ میزبان افرادی بود که قدم ها و دست هایشان جان دوباره به شهر می بخشد .
در این مراسم معنوی که حجت الاسلام والمسلمین آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران ، محمد هادی علی احمدی شهردارمنطقه ۱۳ به همراه جمعی از مدیران و شهرداران نواحی  حضور داشتند ، از زحمات پاکبانان به عنوان عوامل آراستگی شهر قدردانی شد.
محمد هادی علی احمدی ، شهردارمنطقه ۱۳ در حاشیه این مراسم ، پاکبانان را خدمتگذاران اصلی شهر برشمرد و افزود :  این قشر پر تلاش در همه ایام هفته وساعات شبانه روز برای پاکیزگی ،آراستگی و شادابی شهر تلاش می کنند.
او افزود : بهداشت عمومی شهر مدیون زحمات این قشر از جامعه است که اقدامات آنها قابل تقدیر است و در راستای احترام به مقام و جایگاه این زحمتکشان بی منت  ، این مراسم افطاری تدارک دیده شد و توفیق داشتیم که در شانزدهمین روز ماه مبارک رمضان از این عزیزان تقدیر و تکریم کنیم.
حجت الاسلام والمسلمین آقامیری عضو شورای اسلامی شهر تهران در این مراسم ضمن ابراز رضایت از این اقدام شهرداری خاطر نشان کرد : با توجه به تاکید رهبر معظم انقلاب برترویج سنت افطاری ساده ،  این سنت حسنه بر اساس سادگی و سبک زندگی و دوری از تجمل و اسراف ، باید هر چه بیشتر در جامعه نهادینه شود و لازم است سعی کنیم از برکات این ماه نهایت استفاده را ببریم.