سردار رحیمی گفت: نیروهای انتظامی از لب مرز های کشور مان تا قلب شهرها و روستاها با همه وجود مجاهدانه ایستاده اند و برای برقراری نظم و امنیت و آرامش و آسایش خاطر شهروندان و مقابله و مبارزه با مفاسد و جرائم جانفشانی می‌کنند.

به گزارش ساراپرس؛ سردارحسین رحیمی با تسلیت شهادت سرگرد محمد یاسمی در پیامی، عنوان داشت:

امروز نیروهای انتظامی در همه عرصه های اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و … همه تلاش خود را به کار بسته اند تا امنیت و آرامش مطلوبی را در جامعه ایجاد نمایند و در این مسیر تا پای جان ایستاده اند و جان و هستی خود را نثار امنیت و آرامش جامعه می کنند.
نیروهای انتظامی از لب مرز های کشور مان تا قلب شهرها و روستاها با همه وجود مجاهدانه ایستاده اند و برای برقراری نظم و امنیت و آرامش و آسایش خاطر شهروندان و مقابله و مبارزه با مفاسد و جرائم جانفشانی می‌کنند.
این بار هم سربازی دیگر از خیل سربازان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در مسیر خدمتگزاری به مردم و انجام وظیفه، جان خود را تقدیم کرد.
شهادت مسلک و هنر مجاهدان فی سبیل الله است اینجانب شهادت سرگرد محمد یاسمی را که در حین انجام وظیفه به شهادت رسیدند را تبریک و تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال برای بازماندگان این شهید سعید صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می نمایم.