به گزارش سایت خبری ساراپرس؛سیدرضا هاشمی خشکتاب با اعلام سپرده گذاری مرکز نیکوکاری مهر مهدوی در صندوق امداد ولایت گفت: این مرکز نیکوکاری در راستای اجرای طرح قرض ماندگار به منظور ارائه تسهیلات کارگشایی به نیازمندان اقدام به سپرده گذاری یک میلیارد تومان در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت نمود. وی،افزود: این مرکزنیکوکاری با دریافت […]

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛سیدرضا هاشمی خشکتاب با اعلام سپرده گذاری مرکز نیکوکاری مهر مهدوی در صندوق امداد ولایت گفت: این مرکز نیکوکاری در راستای اجرای طرح قرض ماندگار به منظور ارائه تسهیلات کارگشایی به نیازمندان اقدام به سپرده گذاری یک میلیارد تومان در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت نمود.

وی،افزود: این مرکزنیکوکاری با دریافت مجوز از کمیته امداد استان تهران از خردادماه ۱۴۰۱ فعالیت خود را در جهت خدمت رسانی به نیازمندان شهرستان  ملارد آغاز کرده است.

هاشمی خشکتاب، یان کرد : با سپرده گذای این مرکز تاکنون ۷۰ نفر  موفق به دریافت تسهیلات کارگشایی ودیعه مسکن شده اند.

رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد بیا بیان اینکه هم اکنون ۱۲ مرکز نیکوکاری در سطح شهرستان ملارد در جهت خدمت رسانی به نیازمندان فعالیت می کنند، گفت: مراکز نیکوکاری در سه ماهه نخست سال جاری بالغ بر ۵ میلیارد و ۱۳۱ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به نیازمندان کمک کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه به جامعه هدف تحت حمایت از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت انجام می‌شود؛ خیّران حقوقی و حقیقی ( مساجد، مراکز نیکوکاری، مؤسسات خیریه و …) می‌توانند با سپرده‌گذاری و تعامل هم افزا با صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، در رفع مشکلات نیازمندان و مددجویان تحت حمایت این اداره را یاری کنند.