سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه هشدار داد که خطرات جنگ هسته‌ای بسیار زیاد است و نباید دست کم گرفت. در عین حال جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید گفت که تمام جهان باید درک کنند امکان پیروزی در جنگ هسته‌ای ممکن نیست. به گزارش ارتباط امروز به نقل از ایسنا، ساکی در یک نشست خبری […]

کاخ سفید: جهان باید بداند جنگ هسته‌ای هیچ پیروزی ندارد

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه هشدار داد که خطرات جنگ هسته‌ای بسیار زیاد است و نباید دست کم گرفت. در عین حال جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید گفت که تمام جهان باید درک کنند امکان پیروزی در جنگ هسته‌ای ممکن نیست.

به گزارش ارتباط امروز به نقل از ایسنا، ساکی در یک نشست خبری گفت: «روسیه قبلاً به وضوح گفته است که هیچ برنده‌ای در جنگ هسته‌ای وجود ندارد. ما با این موافق هستیم و مهم است که همه کشورهای جهان این را درک کنند.»وی افزود، بایدن متعهد است که نیروهای آمریکایی را به اوکراین اعزام نکند.

پیش از این، ند پرایس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا، گفته بود کشورش اقدامات روسیه را با دقت تحت نظر دارد این درحالی است که سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه هشدار داد که خطرات جنگ هسته‌ای بسیار زیاد است و نباید دست کم گرفت. اگرچه لاوروف گفت: روسیه کسی را به جنگ هسته ای تهدید نمی‌کند.

انتهای پیام/