فرمانده کل انتظامی کشور گفت: با قانون شکن به حکم قانون بایستی قاطعانه برخورد کرد و این را به مردم عزیز قول می دهم که آن کسی که بخواهد از روی خط قرمز امنیت عبور کند حتماً با سدی محکم به نام قانون مواجه خواهد شد.

به گزارش  ساراپرس، سردار “احمدرضا رادان” در کنار مزار “شهید محمد قنبری” در شهرستان “صیدون” اظهار داشت: به دنبال حادثه تلخی که متاسفانه پیش آمد و یکی از رزمندگان حوزه امنیت به درجه رفیع شهادت نائل شد وظیفه خود دانستیم که برای بررسی، سرکشی، عرض سلام و ادب خدمت خانواده و کنار مزار شهید محمد قنبری برسیم و تسلیت و تبریک تقدیمشان کنیم.

وی افزود: ان‌شاءالله این خون‌های پاک مقدمه‌ای باشد بر حذف همه زشتی‌ها و پلشتی‌ها و همچنین حذف آن کسانی که به خود جرأت می‌دهند دیوار امنیت را خراب کنند و یا از آن بالا بروند.

فرمانده کل انتظامی کشور تصریح کرد: کسی که دیوار قانون را می شکند و هنجارشکنی و بی‌قانونی می‌کند صف آن از صف مردم و قانون‌مداران جدا و طبیعی است با قانون شکن به حکم قانون بایستی قاطعانه برخورد کرد و این را به مردم عزیز قول می دهم که آن کسی که بخواهد از روی خط قرمز امنیت عبور کند حتماً با سدی محکم به نام قانون مواجه  خواهد شد.