مردم مظلوم و مهجور دشت ورامین و پیشوا و حتی گرمسار به کدامین گناه روزانه در کوره های قطار شهری تهران به ورامین، پیشوا و گرمسار ذوب می شوند؟

به گزارش ساراپرس؛ مهدی مقاری  رابط رسانه ای روابط عمومی بهزیستی استان تهران در یادداشتی خطاب به مدیران عالی استان در کمبود ناوگان حمل و نقل شهری نوشت؛

به راستی مدیران عالی استان توانمند تهران را چه شده که در بدترین شرایط زمانی، به این آفرینندگان انقلاب اسلامی که امام فرمودند: « مردم و جوانان ورامین، حق ویژه ای به گردن مردم دارند» اینچنین ظلم و بی مهری می شود.

در گرمای عصرگاهی و کمبود ناوگان حمل و نقل ریلی و عدم برنامه ریزی مفید و مناسب و صرفاً از سر رفع تکلیف، پاسخ مردم چیست؟

قطاری ساعت ۱۴:۵۰ با تعدادی معدود مسافر و بعضاً کارکنان راه آهن عازم گرمسار می شود و قطارهای بعدی با ترافیک بسیار سنگین انسانی، به مردم بمبئی طعنه می زنند که خود گویی فرجامی بدتر دارند!

چرا قطارهای مسیر پرند و هشتگرد اینگونه نیستند؟ آنها مرتب و حتی بیشترند و برنامه ای مطلوب و آرام تر دارند و اما این سوی تهران، در اوج بی کفایتی ها، مردم قربانی بی تدبیری اند…

به راستی آقایان مدیر! تا بحال در فشار و تنگنای حتی ایستادن در قطار عصرگاهی به ورامین یا پیشوا و حتی گرمسار رفته اید؟ اگر رفته و می دانید که چه فشاری بر ناموس مردم و کارگران می آید در انتظار عقوبت الهی بمانید و اگر هم نرفته اید بهتر است یکبار تجربه که نه، بلکه از افرادی که روزانه تجربه می کنند سوال کنید تا بدانید چه تجربه مصیبت واری روزانه تکرار شده و مردم شهرتان چه فاجعه ای را تمرین می کنند.

مهدی مقاری