شهردار منطقه 13 با اشاره به تداوم طرح بهار خدمت در منطقه ۱۳ از ساماندهی موارد مرتبط با خدمات شهری در بزرگراه امام علی (ع) خبر داد و گفت : ۱۲ هزار متر مربع نظافت و شستشو در محدوده مذکور انجام شد.

به گزارش ساراپرس،  محمد هادی علی احمدی، شهردار منطقه با اشاره به اجرای طرح «بهاران خدمت» با شعار «آمد بهار جان‌ها» با هدف ارتقاء خدمات‌رسانی به شهروندان و مرمت زیرساخت‌های خدمات شهری با بکارگیری تمامی ظرفیت‌های موجود اجرایی و ستادی گفت : در چهارمین روز اجرای طرح خدمت ، محدوده ۲ کیلومتری بزرگراه امام علی (ع) از پل دماوند به سمت خیابان پیروزی در منطقه ۱۳ پاکسازی و ساماندهی شد.
او ،شستشو و نظافت بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ متر گاردریل، ساماندهی و رنگ آمیزی نیوجرسی ها،نظافت ایستگاه های اتوبوس نصب گل میخ ترافیکی و موانع ترافیکی از جمله اقدامات صورت گرفته در مسیر بی آرتی بزرگراه امام (ع) برشمرد.
شهردار منطقه ۱۳ ادامه داد : دیواره های بزرگراه امام علی نیز با هدف زیباسازی و ایجاد آرامش بصری در روز های گذشته به طور کامل شستشو شده است.
علی احمدی خاطرنشان کرد: طرح بهار خدمات با نظارت شریفیان، مدیر کل هماهنگی ، نظارت و پیگیری امورمناطق ، صفائی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه و جمعی از مدیران امروز ۱۹ بهمن ماه اجرا شد.