فرمانده انتظامي شهرستان ری از دستگیری زورگیران سابقه دار محدوده شهرری طی تعقیب و گریز و تیراندازی خبرداد .

به گزارش سایت خبری ساراپرس؛ سرهنگ” دوستعلی جلیلیان ” با اعلام این خبر گفت: صبح روزگذشته واحد گشت کلانتری ۱۳۱ شهرری درحال گشت زنی در سه راه ورامین ۲ نفر از سارقان زورگیر سابقه دار محدوده شهرری را سوار بر یک دستگاه موتور سیکلت به همراه یک قبضه قمه مشاهده که متهمان به محض رؤیت مأموران سریعا اقدام به فرار نمودند.

وی با بیان اینکه طی یک تعقیب و گریز ضربتی موتورسیکلت در میدان معلم شهرری متوقف گردید عنوان کرد : همزمان با توقف موتورسیکلت راکب به صورت پیاده متواری و ترک نشین با قمه به مأموران حمله ور شده که در اجرای عملیات مقتدرانه و قانون بکار گیری سلاح پس از صدور اخطار و شلیک تیر هوایی متهم با بی توجهی به حمله به پلیس ادامه داد تا این که با شلیک پلیس از ناحیه پا مصدوم ، خلع سلاح و دستگیر شد .

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه با اعتراف فرد دستگیرشده متهم متواری پس از هماهنگی های قضائی در مخفیگاهش دستگیر شد افزود : متهمان سابقه دار دستگیر شده پس از پایان تحقیقات و تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی گردیدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان گفت : پلیس در مقابل مخلان امنیت جامعه با اقتدار ایستادگی کرده و برابر قانون با اینگونه افراد برخورد خواهد کرد.